2018 Sonbahar Modası Lacoste Gömlek Modelleri

2018 Sonbahar Modası Lacoste Gömlek Modelleri
6 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 51 kez okundu.

2017 Sonbahar Modası Lacoste Gömlek Modelleri

Gömlekler her dönem klasik giyimin ayrılmaz bir parçası oluşlardır. 2017 sonbahar modasında da bu durum devam etmektedir. Lacoste gömlek ayrıcalığı ve kalitesiyle 2017 sonbaharına damga vuracak olan gömlek modelleri sizi kararlı ve ikna edici bir görünüme kavuşturmak için yeterlidir. Sizin ise tek yapmanız gereken doğru ve şık bir kombini bulmaktır.

Gömlek Kombini Nasıl Yapılır?

  • Lacoste’un sonbahar modasında daha çok klasik kesim gömlekler göze çarptığından ilk olarak bu tür gömleklerin kombini verilmelidir. Klasik kesim açık mavi bir gömleği Kombinlemek için siyah bir kumaş ya da keten pantolon seçebilirsiniz. Daha sonra kol düğmeli bu şık gömleği hafif bir makyajla tamamlayarak istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Ayrıca bu gömlekleri trikolarla da giymek mümkündür. Klasik kesim bu gömlekler uyum konusunda sıkıntı yaratmamaya programlanmış parçalardır.
  • Desenli gömlekler de Lacoste’un sonbahar modasında sıkça yer verdiği parçalardır. Bu tarz gömlekleri kotlarla kullanabileceğiniz gibi düz renk bir tayt ile kullanmanız da mümkündür. Ayrıca bu gömleklere toplu saçların ve flu makyajlarında çok yakıştığını söylemek gerekir. Bu gömleği kombinlerken dar bir kot ya da tayt giyecekseniz spor bir çizme ile bu kombini tamamlamanız gerekebilir. Kısa spor tarz botlar da bu iş için idealdir. Desenli gömleklerin, özellikle yakası kapalı ve uzun kollu kullanılacaksa bazen küpe gibi küçük takıları bile desenleriyle boğacağını bilmelisiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git