2018 Sonbahar Modası Lacoste Hırka Modelleri

2018 Sonbahar Modası Lacoste Hırka Modelleri
6 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 48 kez okundu.

2017 Sonbahar Modası Lacoste Hırka Modelleri

Hırkalar bayanların sıkça tercih ettiği, soğuktan koruyan, penye, triko ya da örgüden yapılmış olan ince ceketlerdir. Hırkalar genelde hafif esintili havalarda kullanılmaktadır. Bir de bazı giyim tarzlarında hırka o tarzın olmazsa olmaz giyeceği olarak karşınıza çıkabilir. 2017 sonbahar modasında da sık sık yer alan hırkalar sonbaharın soğuğuna karşı tam bir koruma sağlayabilecek kalınlıkta olmasa da en azından çok fazla üşümenizi engelleyecektir.

Lacoste Hırkaları Seçme Nedenleri

  • Lacoste hırkalar diğer hırkalara göre daha kaliteli malzemeden üretilmişlerdir. Bu yüzden de renk atması ya da solması gibi durumların yaşanma oranı diğer hırkalara göre daha düşüktür.
  • Hırkalar genelde yapısı gereği sünme gibi problemler yaratabilmektedir. Ama Lacoste hırkalar sünmeye karşı direnen, sağlam hırkalardır. Bu hırkalar beklenmedik, ekstrem durumlara da garanti verebilmektedirler.
  • Hırkalar genelde bir bluzun, tişörtün ya da gömleğin üzerine giyilmektedirler. Bu da hırkanın genişleyebildiğini göstermiştir. Lacoste hırkalar da bu tür sorunla yaşanmayacaktır. Çünkü Lacoste hırkalar esnek kumaştan üretilmiştir. Bu hırkalar giydiğinizde genişlese bile siz hırkayı üzerinizden çıkardığınızda eski haline dönecektir.
  • Fermuarlı hırkalarda fermuar kısmının sert ve kötü durduğu da çok sık karşılaşılan durumlardandır. Lacoste hırkalar fermuarlı olduğunda dikilen fermuarında hırka gibi esnek ve yumuşak olmasına dikkat edilerek hazırlanmaktadır. Aynı durum düğmeli hırkalar için de geçerlidir. Düğmeli bir hırkanın düğme deliklerinin genişleyip kötü görüntü yaratması en az düzeye indirilmiştir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git