2014 Sonbahar Modası Lacoste Kazak Modelleri

Lacoste kazaklar 2014 sonbaharında biraz fazla şık olduğunu saklayamıyor. Kaliteden ödün vermeden, estetik kaygı taşıyarak üretilen bu kazaklar sizlere sıcak bir günü ve size hayranlıkla bakan gözleri sunmaya kararlı gibi görünmektedir. Bu kazaklar da sünme, çekme gibi durumların yaşanmaması da kazağınızın size vereceği bir hediyedir. Bu sayede en sevdiğiniz kazaklarınızı daha uzun süre kullanma şansınız olacaktır.

Kazak Kombinleri

  • Lacoste kazaklarda V yaka kazakların kombinini yapmak için; bol paçalı bir pantolonu kazakla uyumlu renk bir şalı kullanabilirsiniz. Sonbaharın soğuğundan ancak b şekilde korunacağınızdan şalınızı boyun kısmınıza sarabileceksiniz. Saçlarınızı istediğiniz gibi yapabileceğiniz kombini topuklu ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz.
  • Hâkim yaka kazaklar bu sezonda Lacoste’un en gözde parçalarıdır. Bu tarz kazakları dar paça ile tamamlayıp uzun bir çizme ile kombini tamamlamak göz kamaştırıcı güzelliğinizi ortaya dökmeniz için yeterli olacaktır. Bu kazaklarda eğer saçlarınızı toplarsanız yine dışarı çıkarken bir şal bulundurmanız gerekecektir.
  • Cepli bir kazağı olsun kim istemez ki? Lacoste bu sezon için özel olarak hazırlattığı cepli kazakları da piyasaya sundu. Bu kazakların spor görünümlerini tamamen bol bir kot ile tamamlamak mümkündür. Ayrıca bu kazaklar rahat bir görünüm yaratacağından üzerine giyeceğiniz mont ya da trençkotun da spor ve rahat olması gerekecektir. Bu kazakları tercih ettiğinizde spor bir bot giymeyi de unutmayınız.


Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 319 kez okundu. Tarih: 6 Kasım 2014

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.