2014 Sonbahar Modası Lacoste Mont Modelleri

Sonbahar denince akla ilk gelen havaların serinleyeceğidir. Bu yüzden de ilk olarak mont modelleri üretilmeye başlanır. Bu şekilde müşterinin ilgisi çekilince diğer modeller de satışa sunulacaktır ve montlar kazakları, kazaklar şalları, şallar da botları çağrıştıracaktır. İşte böyle bir ortamda piyasaya çıkan 2014 sonbahar Lacoste montları yalnızca sizi soğuktan korumak için çalışırlar. Bir de sizi şık göstermek gibi bir estetik kaygıları bulunmaktadır.

Lacoste montlar, Lacoste’un diğer bütün ürünleri gibi sağlam, kaliteli ve şıktır. Bu yüzden de oldukça fazla tercih edilen bu montlar bir kere giydiniz mi bir daha çıkaramayacağınız kadar hoş bir görünüm yaratacaklardır.

Lacoste Mont Kombinleri

  • Bu sezonda Lacoste montlardan uzun olan modeller göze çarpmaktadır. Bu montları mini bir etekle giymeniz mümkündür. Eteğe gizem katmanın yanı sıra bacaklarınızı da daha uzun gösterecek bu montları bir de çizme ile tamamlarsanız sonbahara hazır olduğunuzu ortaya koymuş olacaksınız.
  • Lacoste kemer üstü montlar daha çok düşük bel pantolonlarla kullanıldığında şık bir görünüm yaratacaktır. Çünkü bu montları gösteren pantolonların bel kısmıdır. Yüksek bel pantolon hem bu monta uymayacak hem de pantolonun ve montun modeli kaybolacaktır.
  • Kocaman cepli montlar herkesin rahatlıkla telefonunu, anahtarını, cüzdanını koyabileceği genişliktedir. Bu da Lacoste montlarının rahatlık ilkesi ile üretildiğini gözler önüne sermektedir.


Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 401 kez okundu. Tarih: 7 Kasım 2014

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.