2014 Sonbahar Modası Lacoste Pantolon Modelleri

Pantolonlar uzun yıllar erkeklerle bağdaştırılan bir giyecek olarak kalsa da sonunda bu alanda bayanların da kullanım hakkı olduğu anlaşıldı. Bu şekilde bayanlarında giymeye başladığı pantolonların gelişimi de zaten bu süreçten sonra oldu. Dokunduğu her şeye yenilik getiren kadın, pantolonları da değiştirdi ve 2014 sonbahar sezonunda en çok konuşulan parça yapmayı başardı.

Lacoste pantolonlar da yoğun talep üzerine bu sezonda yerini aldı. Genel olarak ligralı olarak üretilen bu pantolonların en güzel yanı giyildiğinde sizi olduğunuzdan daha zayıf gösteriyor olması. Bunun için de kombin yaparken size çok iş düşüyor.

Lacoste Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

  • İlk olarak çalışan bayanlar için Lacoste siyah pantolon kombini önemlidir. Siyah renk pantolonda en çok tercih edilen renktir. Bu pantolonu şık bir beyaz, polo yaka tişörtle kombinlemeniz doğru bir kombin oluşturacaktır. Saçlarınızı da düz bir fön ile düzenleyebilirsiniz.
  • Lacoste kotlar esnekliği ve slim oluşu ile çok beğenilmektedir. Bu kotları ya uzun kollu bir triko ile ya da salaş bir sweatshirt ile kombinlemeniz gerekecektir. Bu şekilde doğru kombini yakalarsınız ama ayakkabılarınızı da bu kombine uygun seçmezseniz tüm kombin bir anda bozulabilir. Bunun için spor ayakkabı, spor bir bot ya da spor çizme seçmelisiniz. Çizme ya da bot seçtiyseniz pantolonun paçalarını ayakkabınızın içine koymayı unutmayınız.


Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 292 kez okundu. Tarih: 7 Kasım 2014

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.