2018 Sonbahar Modası Lacoste Şapka Modelleri

2018 Sonbahar Modası Lacoste Şapka Modelleri
7 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 54 kez okundu.

2017 Sonbahar Modası Lacoste Şapka Modelleri

2017 sonbahar sezonunda kullanılan aksesuarlardan biri de şapkalardır. Şapkalar kışın başın üşümemesi için kullanılan, yazın da güneşten korunmak için kullanılan aksesuarlardır. Kombinlerde de büyük yer edinen şapkalar elbiseleri, takımları tamamlamak için kullanıldığından daha çok estetik kaygısı taşıyarak üretilmiştir. Estetik denince akla gelen ilk marka Lacoste da 2017 sonbahar modasında aksesuarlarının arasında şapkaları oldukça önemli bir yere eklemiştir.

Şapkalar kafanızda bazen uzun süre kaldıklarından önemli parçalardır. Bu yüzden daha fazla özen göstererek seçmeniz gerekir. Başınızda herhangi bir yaraya ya da probleme neden olmasını önlemek için kaliteli şapkalar seçmelisiniz. Lacoste sizlerin sağlığını ve güvenini düşünerek sağlıklı ve kaliteli malzemeden şapkalar üretmiştir. Bu şapkaları kullanırken içinizin rahat etmemesi için tek neden kombin olacaktır.

Lacoste Şapka Kombinleri

  • Klasik tarz önceden beri kullanılan bir kombin türüdür. Klasik tarz kombinlerde şapkalar daha gösterişli ve şık olurlar. Yani yandan şapkalar, yuvarlak şapkalar, kep şapkalar bu tür tarzlarda kullanılabilecek şapkalardandır. Bu şapkaların giydiğiniz renklere uygun bir renkte seçilmesi halinde uyum sağlanmış olacaktır.
  • Spor giyim tarzı artık yaşam tarzı halini almıştır. Bu yüzden de kullanılan şapkalarında spor tarza uygun klasik şapkalar olması gereklidir. Spor giyime uygun şapkalar ön tarafı gölgelendirmeli olan şapkalardır. Bu şapkaların genelde arka tarafında da ayar yeri olduğundan başınıza küçük ya da büyük gelmesi gibi bir durum söz konusu değildir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git