2018 Sonbahar Modası Lacoste Şort Modelleri

2018 Sonbahar Modası Lacoste Şort Modelleri
7 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 53 kez okundu.

2017 Sonbahar Modası Lacoste Şort Modelleri

Şortlar pantolonların kısası olan, hatta kısa pantolon olarak da bilinen kıyafetlerdendir. Bu parçaların yaz aylarında çok tercih edilmesinin nedeni sıcaklarda daha serin bir hava kazanabilmek içindir. Genelde kış aylarında ve soğuk günlerde ise pek tercih edilmemektedirler. Bun nedeni de şortların üşütebileceği düşüncesidir. Aksine şortlar da diğer kıyafetler gibi 4 mevsim giyilebilirler. Bunun için bazı mevsimler çorap kullanılabileceği gibi montlarla da korunma sağlanabilmektedir. Şortların en büyük rahatlığı daha fazla hareket imkânı vermesidir.

Lacoste Şortlar

Şortlarda diğer tüm kıyafetler gibi kaliteli olmalıdır. Buradaki kalite şortun ya da diğer parçanın pahalı olması değil de, sağlıklı malzemeden üretilmiş olması ile dayanıklı olmasıdır. Bu yüzden bütün kıyafetler seçilirken olduğu gibi şortlarda da kalite göz önüne alındığında seçim Lacoste’tan yana olacaktır.

Lacosteların tercih nedenlerinden biri de renklendirici boya kullanmak yerine kumaşın orijinal rengini bulup, şort yapımında orijinal kumaş kullanmasıdır. Bu şekilde üretilen bir Şort renk atması gibi bir durumla karşılaşmak şöyle dursun, renk solması bile yaşamayacaktır. Bu tür şortların kaliteli malzeme ile yapılması şortlarda tüylenme, esneme gibi birçok soruna da çözüm olacaktır.

Lacoste şortlar sonbahar için özel olarak üretildiğinden kumaşları sonbahara karşı koruyucu niteliktedir. Bu sayede şortun altına opak bir desenli çorap giydiğinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu spor görünümü farklı bilekliklerle ve yüzüklerle de tamamlamanız gerekebilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git