2018 Sonbahar Modası Lacoste Sweatshirt Modelleri

2018 Sonbahar Modası Lacoste Sweatshirt Modelleri
7 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 65 kez okundu.

2017 Sonbahar Modası Lacoste Sweatshirt Modelleri

Sonbaharın gelmesiyle ortaya çıkan sweatshirtler sonbahar modasında en kullanılan parçalar olarak dikkat çekiyor. Sweatshirtler kazağın verdiği sıcaklıkla trikonun inceliğini birleştirerek kullananlarına rahat hareket etme ve kolay taşıma imkânı sunuyor. Bu şekilde en çok kullanılan parçalar olmayı da hak ettiğini sonuna kadar gösteriyor.

Lacoste Sweatshirtleri Seçme Nedenleri

Sweatshirtler her zaman sonbaharda tercih edilen parçalar olmuştur. Lacoste sweatshirtlerde tercih sıralarında ilk sıraya yerleşen kıyafetlerdir. Bunun nedeni ise:

  • Sweatshirtler sünmeye karşı dayanıklı malzemeden üretilmişlerdir. Ayrıca bu parçalarda renk atma sorunu da yaşanmamaktadır.
  • Sweatshirtler sizi bunaltmayacak şekilde nefes alan kumaşlara sahiptir. Bu sayede vücudunuzun gereğinden fazla terlemesi önlenmiş olur.
  • Lacoste sweatshirtler iz yaratmayan, her zaman ütü istemeyen kumaşlardan üretilmektedirler. Bu yüzden size kullanımda kolaylık sağlayacaklardır.

Lacoste Sweatshirtlerin Kombinlenmesi

  • Lacoste sweatshirtlerinizi kot pantolonlarla kombinlemeniz mümkündür. Sweatshirtler spor parçalar olduğundan spor tarza uyumu konusunda sıkıntı yaşanmaz. Yine bu tür kombinlerde spor tarza uygun bir de ayakkabı kullanılması görüntüyü ve kombini tamamlamak açısından gerekli olacaktır.
  • Spor sweatshirtlerin daha düz desende ve renkte olanlarını klasik tarza uyarlamak da mümkündür. Düz renkteki hâkim yaka bir sweatshirtü kumaş bir pantolonla giyebilmeniz mümkün olmaktadır. Sweatshirtler spor görünüm için uygun olsa da bu tarz klasik görünümde de kötü bir görüntü oluşturmaktan çok pantolonla hoş bir uyum sağlar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git