2018 Sonbahar Modası Lacoste Tişört Modelleri

2018 Sonbahar Modası Lacoste Tişört Modelleri
8 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 55 kez okundu.

2017 Sonbahar Modası Lacoste Tişört Modelleri

2017 sonbahar modası yazdan kalma bir çok kıyafeti değişimle sonbahara taşıyan bir modadır. Bu yeni kreasyon hazırlamaktan kaçmaktan dolayı değil, yazın havasını sonbaharda renklendirmek için kullanmaktan ileri gelmektedir. Lacoste tişörtler tam da bu ortamda sonbahara damgasını vuracak tasarımlarıyla modaya ışık tutmuştur.

Lacoste tişörtler son derece kaliteli ve sağlıklı malzemeden üretilmişlerdir. Sonbahar tişörtlerinde ilk göze çarpan şey ise tişörtlerin kollarındaki uzunluklardır. Tişörtlerin kolları ya Kapri kol ya da uzun kol yapılarak yazın ince kıyafetleri sonbahara taşımışlardır.

Lacoste Tişörtleri

  • Çizgili modellerin baskın olduğu bu sezonda salaş modeller tişörtlerde ön plana çıkmaktadır. Dar kotlarla ya da taytlarla Kombinlenmesi mümkün olan bu tişörtleri bol paça bir pantolonla giymeniz de oldukça doğaldır. Altına botlarınızı da giydiğinizde sonbaharın havasına son derece uygun bir görünüme kavuşmuş olacaksınız.
  • Uzun kollu, bedeni saran tişörtler bu sezon da çok giyileceğe benziyor. Bu tarz tişörtlerin sık sık tercih edilebilmesinin altında klasik tarz giyime de uyum sağlıyor olması yatmaktadır. Siyah Lacoste bir tişörtü çok rahat bir şekilde kumaş pantolonla kombinlemeniz mümkündür. Ayrıca bu kombinin altına giyebileceğiniz topuklu ayakkabı da abes durmayacaktır.
  • Kapri kol tişörtler bu sezon da sık karşılaşacağınız modellerdendir. Bu tür tişörtleri de yine ister dar, ister bol bir pantolonla kombinleyebileceksiniz. Ayrıca bu tişörtler farklı kesimi ile klasik tarza uyum sağlarken de zorlanmazlar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git