2014 Sonbahar Modası Lacoste Triko Modelleri

Trikolar kazak ile tişört arasında, sizi boğmadan ısıtmayı başarabilen şık parçalardır. Daha çok ince örgü tarzında olmaktadırlar. Trikolar sonbaharın sık kullanılan giysisidir. Çünkü sonbaharın getirdiği soğuk hava kalın kazakla atlatılmaya çalışıldığında ağır gelecektir. Öte yandan tişörtlerde bu iş için yetersizdir. Bunun için trikolar üretilmiştir.

Lacoste trikolar sağlam, kaliteli, esnek, tüylenme oluşumuna izin vermeyen ve sünmeyen kumaştan yapılmışlardır. Bu özelliğine bakıldığında trikoların bütün yarattığı problemlere daha ortaya çıkmadan önlem alan bu markanın güvenilirliği de tartışılmaz olmaktadır.

Lacoste Triko Kombinlenirken Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Lacoste trikolar genelde desenli modellerdir. Eğer bu desenler farklı renkte ve yoğunsa alta giyilecek pantolon ya da eteğin düz renk ve desensiz olması gerekmektedir. Bunun yerine trikonun yapımından aynı renkte bir desen mevcutsa hareketli ve desenli bir alt giyebileceğinizi unutmayın.
  • Özellikle yakası açık Lacoste trikolara kolyelerin çok yakıştığı aşikârdır. Bu yüzden V yaka ya da hâkim ya da bir triko seçmişseniz kolye takabilirsiniz.
  • Çizgili desene sahip bir triko seçmişseniz ve bu triko da enlemesine çizgi desenleri ile yapılmışsa altına giyeceğiniz pantolon ya da etek dar olmalıdır. Aksi halde sizi olduğunuzdan kilolu gösterebilir. Bu şekilde enlemesine çizgili olan trikoların daha çok pantolonlarla kullanılması gerekmektedir. Etekler bu trikolarda çok da şık bir görüntü oluşturamayacaktır.


Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 421 kez okundu. Tarih: 8 Kasım 2014

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.