2018 Sonbahar Modası Zara Hırka Modelleri

2018 Sonbahar Modası Zara Hırka Modelleri
10 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 42 kez okundu.

2017 Sonbahar Modası Zara Hırka Modelleri

Hırkalar sonbahar sezonunda en çok kullanılan parçadır. Özellikle de hırkaları kullanmayı seven, kat kat giyime alışık olanlar için en büyük ve en önemli destek kıyafettir. Hırkaların bu denli önemli olmasının bir nedeni de sonbaharın dengesiz havasında soğuktan koruyacak olmasıdır. İnce ve hafif hırkalar her gittiğiniz yere götürebileceğiniz masrafsız mini ceketlerdir. Bu yüzden de sonbaharın en gözde kıyafeti olmaya devam edeceğe benzemektedir.

Zara Hırkaların Kombinlenmesi

  • Bebe yaka hırkalar son günlerde en sık rastlanan modeldir. Bu hırkaları Kombinlemek için atlet bile yeterli olacaktır. Kumaş siyah bir pantolonun üzerine beyaz bir atletle ve bebe yaka siyah beyaz bir hırkayla kombin yapabilirsiniz. Elde ettiğiniz resmi görüntüyü topuklu ayakkabılarla tamamladığınızda klasik tarz bir kombin yakalamış olursunuz.
  • Günlük bir sonbahar elbisesini kemer üstü bir Zara hırka ile tamamlamanız mümkündür. Günlük kombinlerde en çok kullanılan uyum parçalarından biri hırka ve elbise olduğundan bu kombininiz sizi oldukça şirin gösterir.
  • V yaka bir hırka her sezonda bulunmaktadır. Bu tarz hırkaların gömleklerle tam bir uyum içinde olduğu unutulmamalıdır. Böyle bir hırkayı gömlek ve etek kombini ile kullanabilirsiniz. Etek ve gömleğin rengi birbirine yakın olursa, mesela gri beyaz gibi bu durumda saks mavisi bir V yaka Zara hırka seçebilirsiniz. Düğmeli ise düğmelerini kapatmadan kullanmanız önerilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git