2018 Sonbahar Modasına Hâkim Renkler

2018 Sonbahar Modasına Hâkim Renkler
22 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 63 kez okundu.

2017 Sonbahar Modasına Hâkim Renkler

Her sezonda moda olan kıyafetlerin yanı sıra, farklı renklerde hâkimiyetlerini sürdürmektedirler.  Seçtiğiniz kıyafetler ve kombinler, modaya uygun olsa da, doğru renkleri seçmediğiniz takdirde, istenilen şıklığa ulaşamayabilirsiniz.

2017 Sonbahar Modasında Pudra Rengi

Pudra rengi, sonbaharın en çok kullanılan rengi olacak gibi görünmektedir. Hüznün mevsimi diye geçen sonbaharda, pudra rengi hemen hemen tüm parçalarda kullanılmaktadır. Krem rengi ile birlikte kullanıldığında, hem şık hem de zarif bir görünüme ulaşmanız mümkün. Bu rengin en büyük avantajı ise; risksiz bir renktir. Dikkatleri üzerine çekmeyen bir renk olduğundan dolayı, vücudunuzun beğenmediğiniz bölgelerini de öne çıkarmayacaktır.

2017 Sonbahar Modasında Mavi

Mavi, yaz ya da kış olsun sık sık görmeye alıştığımız bir renk. 2017 sonbahar modasında ise; mavinin yeşile çalan tonları tercih edilmektedir. Bu tonlar, özellikle renkli gözlere sahip olan kadınların tercih etmesi gereken renklerden. Ayrıca; beyaz tenli kadınlar için de doğru bir tercih olacaktır. Strech mavi tonlardaki pantolonlar, gri tonlardaki bluz ve aksesuarlar ile şıklığınıza şıklık katacaktır.

2017 Sonbahar Modasında Kahverengi

Sadelikten yana olan kadınların kombinlerinde sık sık yer almakta olan kahverengi,  bu sezonun moda renklerinden birisi olarak belirlenmiştir. Özellikle, kahverengi hırkalar sayesinde, kendinizi hem sıcak hem de şık hissetmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra; aksesuarlarda da kahverengi bolca kullanılacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git