2018 Sonbahar Modasında Lacoste Cüzdan Modelleri

2018 Sonbahar Modasında Lacoste Cüzdan Modelleri
8 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 41 kez okundu.

2017 Sonbahar Modasında Lacoste Cüzdan Modelleri

Cüzdanlar bazıları için yalnızca para koymaya yarayan küçük çantalar olarak görülse de giyimine ve aksesuarlarına dikkat edenler için bir para kabından çok daha fazlasını ifade etmektedir. Cüzdanlar artık moda akımlarında önemli bir yer edinmeye başlamıştır. Boyut ve kapasite olarak da büyüyen cüzdanlar gece elbiselerini tamamlama bakımından da sık kullanılmaktadırlar.

2017 sonbahar modasında da kullanılan cüzdanlar Lacoste farkıyla sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Bu küçük parçaların aslında bir kıyafeti nasıl da tamamladığı kombinlerin doğru yapıldığında etrafa yaydığı şıklık ve etki ile fark edilecektir.

Lacoste Cüzdan Kombinleri

  • Siyah uzun bir abiye giydiğiniz de elbisenize hareket katmak isterseniz siyah zemin üzerine geometrik desenler işlenmiş bir Lacoste cüzdan kullanabilirsiniz. Kare şeklindeki bu cüzdan aynı zamanda portföy çanta görünümünde olduğundan elbisenizi tamamlayacaktır. Bir de renkli desenlere uygun takı kullandığınız da kombininiz sizi mükemmel göstermek için hazır olacaktır.
  • Dikdörtgen biçimli küçük şık cüzdanlar daha çok kısa etekli elbiselerle kombinlenmelidir. Açık renk cüzdanlar renkli bir elbise için ideal olabilir. Çanta da bu kombini tamamladığında görüntünüz insanları etkilemeye yeter de artar bile. Koyu renkte ki cüzdanlar ise daha sade bir görünüm sevenler için üretilmiştir. Her türlü elbiseyle uyum sağlayabilecek bu cüzdanlar da dikkat etmeniz gereken ayakkabı ve çantanın aynı form ve renkte olmasıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git