2018 Sonbahar Modasında Lacoste Elbise Modelleri

2018 Sonbahar Modasında Lacoste Elbise Modelleri
9 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 73 kez okundu.

2017 Sonbahar Modasında Lacoste Elbise Modelleri

Elbiseler rahat ve şık parçalar olmalarından dolayı çok fazla tercih edilmektedirler. Eskiden yalnızca yaza özgü bir kıyafetmiş gibi düşünülse de artık bu tabuların yıkılmasıyla 2017 sonbahar modasında da elbiselere geniş yer verilmiştir. Bu tabuların yıkılmasında Lacoste’un da etkisi büyüktür. Çünkü Lacoste sonbahar modasında elbise modellerini büyük bir uzmanlıkla ve estetikle hazırlayarak elbise sevmeyenlerin bile elbise giymesini sağlamıştır. Burada ise dikkat edilecek nokta Lacoste elbiselerin kombini sırasında hata yapmamaktır.

Lacoste Elbiseleri ve Kombinleri

  • Lacoste’un uzun kollu mini bir sonbahar elbisesini seçmek istediğinizde uzun bir çizme ile tamamlayacağınızı unutmayın. Çünkü mini elbiseler uzun çizmelerle tamamlandığı zaman gösterişli olabilmektedirler. Ayrıca bu elbiseler uzun kollu olduğundan ekstra hırka gibi bir şeye daha ihtiyaç duymayacaklardır. Bu yüzden de fazlalık gibi görünen, kat kat giyilmiş bir hırka taşımak zorunda olmayacaksınız.
  • Günlük diz hizasında bir Lacoste elbise seçerseniz bu elbisenin altına şık bir desenli çorap giyebileceğinizi bilmeniz gerekir. Bu elbisenin boyunun da mini olmaması kısa botlara ihtiyacınız olduğu anlamına gelecektir. Ama bu elbiseyle düz bir bot da uymayacağından en azından küçük bir topuğu bulunan, tercihen bilekte bir bot seçmeniz önerilir. Bunun yanında bu tarz elbiselerin üzerine mont ya da trençkot giymek isterseniz yine kalçayı kapatan bir trençkot seçmek daha şık bir görünüm yaratır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git