2018 Sonbahar Modasında Lacoste Etek Modelleri

2018 Sonbahar Modasında Lacoste Etek Modelleri
9 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 24 kez okundu.

2017 Sonbahar Lacoste Etek Modelleri

Etekler bayanların uzun yıllardır kullandığı ürünlerdir. Tek parça olmasının yanı sıra sağladığı rahatlıkla da oldukça fazla tercih edilmektedirler. Tarihe bakıldığında eteklerin başta uzun olarak kullanıldığı ortaya çıkmaktadır. Zamanla bu değişmiş ve eteklerin boyları da maksi boy, mini boy ve süper mini boy olarak değişmiştir. Bu kısalığın bir söylentiye göre kadınların etek uçlarının batmaması için etekleri daha kısa almaları ile başladığı bilinmektedir. Bu söylentinin gerçekliği tabi ki tartışılır ama gelinen son noktada en çok tercih edilen modellerin de kısa etekler olduğunu unutmamak gerekir.

Neden Lacoste Etek?

Etek seçiminde çoğu insan markaya ya da kaliteye çok takılmamaktadır. Bu yüzden de sık sık etek alışverişi yapmak durumunda kalırlar. Bunun önlenmesi için bir eteği alırken:

  • Sağlamlığına bakılmalıdır. Etek sağlam mıdır, kaç gün dayanabilir, kaç kere yıkanabilir? Gibi sorular etek alırken göz önüne almanız gereken sorulardır. Lacoste etekler ilk kural olarak sağlamlık ile üretilirler. Lacoste eteğinizin kullanım süresi ancak siz sıkıldığınız da dolacaktır.
  • Etek seçerken dikkat edilecek bir diğer şey ise kaliteli olmasıdır. Kalitesiz eteklerde sünme, yırtılma, tüylenme gibi sorunlarla karşılaşılmaktadır. Lacoste bütün ürünleri gibi eteklerini de kalite çizgisinde üretir.
  • Etekler renkli alındığında renk atması ya da bozulması denen olayla çok karşılaşılmaktadır. Lacoste ürünlerinde renklendirici kullanmadığından eteğinizde renk atma ya da solma gibi bir durum yaşanmayacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git