2014 Sonbahar Modasında Mudo City Çanta Modelleri

Çantaların bayanların hayatındaki önemli ölçüdeki yerleri tartışılmazdır. Çünkü çantalar bayanların saklı dünyası, ikinci evidir. Bir bayan ne isterse, neye ihtiyacı varsa o çantada o ihtiyaç bulunmaktadır. Bayanlar çantalarını kimse ile paylaşmadığı gibi kimsenin de göz atmasına izin vermezler. Bir bayanın çantası aynı ayakkabıları kadar özel ve kişiseldir. Bu yüzden çantaların çeşitli ve farklı modelde olması gerekmektedir. 2014 sonbahar modasında bayanların pişti olma ihtimaline karşılık önlem alan Mudo City hem farklı tasarımlarda çantalar geliştirmiştir, hem de çantaların çabuk yırtılma özelliğine neredeyse son vermiştir. Bu yüzdendir ki 2014 sonbaharında en çok tutulan çantalar yine Mudo City çantaları olmuştur.

Mudo City Çantalar ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Mudo City çantalar hem kaliteli hem de dayanıklıdır ama korunması gereken çantalardır. Bu kaliteli çantaları eğer deri seçmişseniz bir yağ yardımı ile silmelisiniz. Bunun için geliştirilen yağlı bezler işinizi görecektir.
  • Mudo City çantalar çabuk yırtılmaz ama içerisine delici ya da kesici alet koyulmamasına dikkat etmek gerekir. En azından bu şekilde malzeme taşımak zorundaysanız çantanıza zarar vermemek için kılıfıyla beraber çantanıza koyabilirsiniz.
  • Çantaların korunması esnasında ezilmemesi görüntüsü açısından önemlidir. Mümkünse askıda ya da dolapta saklayınız.
  • Büyük çantalar geniş alan isteyenler için üretilmişlerdir. Ama yinede tıka basa dolu olması kombinde şık görünmeyeceğinden fazla eşya yüklemesi yapılmamalıdır.


Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 291 kez okundu. Tarih: 4 Kasım 2014

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.