2014 Sonbahar Modasında Mudo City Gömlek Modelleri

Mudo City 2014 sonbaharında yazdan kalma esintiler sergilemek için renkli ve desenli gömlekleri tasarlamıştır. Sonbahar adı üstünde son yaprakların döküldüğü, son renklerin sarardığı, neredeyse tek düze bir mevsimdir bu tek düzeliğe bir renk katmak isteyen Mudo City gömleklerinde de özellikle canlı renkler kullanmıştır. Bu sayede kullandığınız renkli bir gömleğin hem size enerji verecek olması, hem de sizi görenlere olumlu, pozitif enerjiler saçacak olması kaçınılmazdır. Doğru kombin yapıldığında bu gömleklerin muhteşem görüntüsü de sizin güzelliğinize güzellik katmak için hazır olacaktır.

Mudo City Gömlek Kombinleri

  • Mudo City gömleğinizi sarı ağırlıklı seçmeniz mümkündür. Bu gömleği slim bir kotla giyip gömleğin eteklerini kotun içine koyabilirsiniz. Yine açık sarı ya da hardal sarısı bir kemerle belinizi boş görüntüden kurtarmanız mümkündür. Ayakkabılarda da kısa düztaban ve hardal sarısı botları seçtiğinizde mükemmel bir kombin yakalamış olursunuz.
  • Bu sezonda broşlu gömlekler de modadır. Mudo City broşlu bir gömlek seçerseniz bu gömleği klasik bir pantolonla tamamlamanız önerilir. Bu sayede ciddi bir görünüm kazanırsınız ve resmi ortamlarda bu kombini kullanabilirsiniz. Ayrıca bu tarz kombinlerde yine topuklu, hatta platformlu ayakkabılar seçmeniz gerekecektir. Bu gömleklere çok fazla takı önerilmez ama eğer kolları kıvrılan bir model giymişseniz kolunuzdaki boşluğu kapatmak için bir saat seçmeniz mümkündür.


Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 287 kez okundu. Tarih: 4 Kasım 2014

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.