2018 Sonbahar Modasında Mudo City Kazak Modelleri

2018 Sonbahar Modasında Mudo City Kazak Modelleri
4 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 36 kez okundu.

2017 Sonbahar Modasında Mudo City Kazak Modelleri

Sonbaharın gelmesiyle yazın ince kıyafetlerinin yerini sonbaharın kalın kazakları almaya başladı. Dolaplarda yerini alan kalın kazaklar bazen çok boğucu olmasının yanında çok da sıkıntı verebiliyor. Bunu önlemek için Mudo City tarafından geliştirilen hem rahat, hem sıcak tutan kazaklar kombinlerde doğru kullanımlar yapıldığında şık bir görüntü yaratacaktır.

Mudo City Kazaklar ve Sonbaharda Kombinlenmesi

  • Omuz kısmı desenli bir Mudo City kazak seçecekseniz altına slim bir kot seçebilirsiniz. Bu kazağın verdiği spor görüntü bir kotla tamamlandıktan sonra altına da postal tarzı bot ya da çizme giyilmelidir. Bu tarz kombinlerde çantalar mutlaka uzun saplı ve spor görünümlü olmalıdır.
  • Tek renk ve düz bir kazak şeçmişseniz klasik bir tarz yaratmanız mümkündür. Altına kısa bir etek giyebilirsiniz, hatta eteğiniz desenli olursa daha şık bir görüntü yaratır. Diz üstü eteğinizi tamamlayan en güzel çizmeler de yine topuklu ve diz altı çizmeler olacaktır.
  • V yaka kazakları hoş bir görüntü için pantolon etek, Pileli bir kıyafetle tamamlayabileceksiniz. Bu parçadan sonra kısa ve topuklu botlarınızı giymeyi unutmayınız. Düz renk kazaklar hem spor hem de klasik olarak kombinlenebileceğinden nasıl görünmek istediğinize alt kısmın kıyafeti karar verecektir. Bu yüzden siyah kazaklarınızı kombinlerken ya tamamen klasik ya da spor parçalar kullanmak sizin elinizdedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git