2018 Sonbahar Modasında Mudo City Triko Modelleri

2018 Sonbahar Modasında Mudo City Triko Modelleri
4 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 77 kez okundu.

2017 Sonbahar Modasında Mudo City Triko Modelleri

Trikolar ince kazak anlamında kullanılan kıyafetlerdir. Trikoların inceliği ve rahatlığı kalın giymeyi sevmeyenler ya da rahatsız olanlar için kullanılabilecek modellerdir. Genel olarak kazaklardan daha çok tercih edilen trikolar 2017 sonbahar modasında göz alıcı modelleri ile kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Mudo City trikolar ise moda akımı içerisinde kalitesi, şıklığı ve sağlamlığı ile dikkat çekmeyi başarmışlardır. Mudo City trikolar renkli ve farklı desenli parçalardır. Kaliteden ödün vermeden, işinde uzman tasarımcılar tarafından geliştirilmiştir.

Mudo City Trikoları ve Kombinlenmesi

  • Mudo City bir V yaka triko seçerseniz, desenli trikonuzu düz ve klasik bir pantolonla kombinleyebilirsiniz. Bu trikonun desenini kapatmadan uzun kolyeler takmanız mümkündür. Yine takı takmayı seven biri iseniz büyük taşlı yüzüklerinizi bu triko kombininde kullanabilirsiniz. Ayakkabılarınız da topuklu bir bot seçmeniz önerilmektedir. Düztaban botlar klasik kombini basitleştirebilir, bu yüzden tavsiye edilmez.
  • Ön kısmı desenli, kolları düz renkte bir triko seçerseniz bu trikoyu slim bir kotla ya da taytla tamamlayabilirsiniz. Bu trikonun altına çizme giymeniz önerilir. Çizmenin düztaban ya da topuklu olması sizin tercihinize kalmıştır. Bu kombinde gözlerinizi ön plana çıkaran makyajı unutmayınız.
  • Kemer üstü trikolar bu sezonda moda olmaya devam edecektir. Yüksek bel pantolonlarla kullanılabilecek bu trikoları yine topuklu botlarla kullanabilirsiniz. Ayrıca bu trikolar takı için de oldukça müsait parçalardır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git