2018 Sonbahar Pelerin Modası

2018 Sonbahar Pelerin Modası
24 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 59 kez okundu.

2017 Sonbahar Pelerin Modası

Sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmezi pelerin bu yıl oldukça farklı modellerle karşımıza çıkıyor. Pelerin kullanmanın hem sonbaharın geçişli havalarında hem de kış aylarının sert havalarında bizi soğuktan koruması ilk tercih sebebidir. Sonbaharda kullanımı için daha ince kumaştan üretilen pelerinler tercih edilirken kışın ise daha kalın kumaştan ya da örgüden üretilmiş pelerinler tercih edilmesi gerekmektedir. Bunun yanında tesettürlü bayanlar da pelerini çok rahat kullanabilmektedir. Bu yıl karşımıza sıklıkla çıkan pelerinli pardösü modelleri de oldukça tercih edilmekte ve rahatlıkla kullanılmaktadır.

Pardösülere oldukça hoş ve güzel bir tarz yansıtmaktadır. Ve alışılmış olan sade tesettür anlayışı yerini modern tesettüre bırakmaya başlamaktadır. Sonbaharda giyilen ince hırkaların üzerine alabileceğiniz bir pelerin sizi oldukça şık gösterecektir. Tatbiki kot pantolonların üzerine giydiğinizde ise ne kadar göze çarpacağı tartışılmaz. Alışveriş siteleri olsun gerek mağazalarda olsun çok sık karşımıza çıkan pelerini eğer henüz kullanmadıysanız size tavsiyem hemen güzel bir kombinle kullanmaya başlamanızdır. Sonbahar mevsiminin vazgeçilmezi olacağına inanıyorum. Hamile giyiminde de bayanların çok sık tercih ettiği açıktır. Dizüstüne gelecek uzunlukta olan pelerinleri bayanlar hamilelik döneminde sürekli kullanabilmektedir. Pelerinin çok avantajlı olduğu bir diğer konu ise kilo problemi olan bayanlar geniş olduğu için kilolarını pelerin atında gizleyebilirler. En çok tercih edilen ve sade pelerinler olsa bile zamanla daha farklı tarzlarda pelerinler piyasaya sunulmaktadır.

Çizgiler, desenler, düğmeler ve baskılarla pelerin modasında herkes kendi tarzını yansıtabilecektir. Çok şık kumaşlardan üretilmiş pelerinler ise sonbahar mevsiminde giyebileceğiniz bir abiye için uygun olabilmektedir. Pelerinin karşımıza çıktığı bir başka yer ise, özellikle sonbahar ve kış gelinlerinin gelinliklerinin üzerine aldıkları birbirinden şık taşlı ve dantelli pelerinler. Pelerin modası bayanların büyük bir kurtarıcısı olmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git