2018 Sonbahar Rugan Modelleri

2018 Sonbahar Rugan Modelleri
24 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 39 kez okundu.

2017 Sonbahar Rugan Modası

Düzenlenen moda haftalarında gördüğümüz gibi, derinin yanında ruganda bu yıl oldukça fazla kullanılacak. Rugan elbiselerin ve rugan kabanların oldukça gözde olduğu 2017’ün sonbahar aylarında rugan ayakkabılar ve rugan çantalar canlı renkleriyle mevsime canlılık kazandıracağa benziyor.

Rugan bir elbiseyi, rugan ayakkabılar ve rugan çantalarla kombin etmeyi tercih edebilirsiniz. 2017’ün Sonbahar aylarında çok moda olan büyük taşlı kolyeler ve yine çok moda olan büyük bilekliklerle uyumlu bir kombin yaparak dikkat çekici görünüme kavuşabilirsiniz. Daha çok özel gecelerde kullanacağınız bu kombin ile kusursuz bir şıklık ve zarafet yakalayabilirsiniz.

Günlük sade bir kıyafetinizin üzerine giyebileceğiniz rugan bir kaban ise anında havanızı değiştirecek ve sıradanlıktan uzak bir görünüm kazandıracak. Giyeceğiniz dar bir elbisenin üstüne alacağınız rugan kabanınızı uzun çizmeler ve bu sonbaharda yeniden gündeme gelen küpeye alternatif ear cuff ile tamamlayabilirsiniz. Saç aksesuarlarında ise derili saç bantlarını tercih etmeniz doğru bir tercih olacaktır.

Bakımlı ve dikkat çekmeyi seven bayanların vazgeçilmezi rugan çizmeler 2017 sonbaharında yine çok moda olacaktır. Rugan ayakkabınıza uygun bir rugan çanta ve uzun zincirler ile hoş bir görünüme sahip olabilirsiniz. Moda takipçileri tarafından günlük hayatta çokça tercih edilen rugan modası etkisini uzun yıllar sürdüreceğe benziyor.  Günlük kullanımının yanı sıra özel günlerde ve geceler de de kullanımının çok sık olduğunu ve beğenilerek giyildiğini görüyoruz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git