2018 Sonbahar Saç Aksesuarları

2018 Sonbahar Saç Aksesuarları
24 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 60 kez okundu.

2017 Sonbahar Saç Aksesuarları

Bir kadın için saçları, güzelliğinin ortaya çıkmasını sağlayan en önemli etkendir. Saçlarına farklı şekiller vererek yer yer saç renklerini değiştirerek kendi tarzına uygun şekiller de kullanır saçlarını. Standart kolye küpe bileklik gibi aksesuara alternatif olarak son zamanlar da çeşitliliği artmaktadır. Saçlar da kullanılacak aksesuarlarda tabi ki bir o kadar önemlidir. Saç rengine ve saç şekline uygun aksesuarlar bulmak ve kullanmak moda takipçileri tarafından fazlasıyla önemlidir. Saç tokalarında ise daha çok boncuklu ve taşlı modeller tercih ediliyor. Bunun yanında saç taçlarında çiçekli modeller ön plana çıkıyor. Ve saç bantlarında da birçok renk ve model seçenekleri mevcut.

Çiçekli Saç Tacı Modelleri

Çiçeğin kullanıldığı her alanda yaydığı pozitif enerjiyi hissetmek mümkündür. Yaz aylarının bitmesiyle çiçek kullanımının azalmaması gayet olumludur. Çiçekli saç taçları da bu nedenle tercih sebepleri arasında.  Günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilecek özelliklerde olduğu için 2017 sonbahar saç aksesuarları arasında yerini almıştır. Kullanım alanının fazlasıyla geniş olduğundan ürün çeşitliliği de fazladır.

Taşlı Saç Tacı Modelleri

Gelinlik aksesuarlarının vazgeçilmezlerinden biri olan taşlı taçlar bu sezon da bütün gelinlerin tercihleri arasında olacak. En güzel en özel günlerinde gelinlere eşlik edecek olan birçok taşlı saç tacı modelleri vardır. Daha sade az taşlı ve abartısız taşlı modeller de günlük hayatta kullanılmaktadır.

Deri Zımbalı Saç Taçları

2017 Sonbaharında kendinden bahsettiren deri zımbalı saç taçları ise kendine has tarzı ile kullanan bayanlara modern bir hava katmaktadır. Daha çok spor kıyafetlerle tercih edilmelidir.

Hippi Tarzı Saç Bantları ve Taçları

Saçlarıyla farklı bir hava yakalamak isteyen bayanların çoğunlukla tercih ettiği bir aksesuar türüdür. Çoğunlukla girdiği her ortamda kendini usulca hissettirmek isteyen bayanlar tercih etmektedirler.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git