2018 Sonbahar Sokak Modası

2018 Sonbahar Sokak Modası
27 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 24 kez okundu.

2017 Sonbahar Sokak Modası

Yer yer güneşin yer yer ise yağmurun yüzünü gösterdiği bu sonbahar günlerinde, mevsimin değişmesiyle birlikte kıyafetlerde de değişiklikler yapılmaya başlandı. Moda takipçilerinin tarzlarını en rahat şekilde kıyafetlerine yansıtacakları tarz sokak modasıdır. Özgür, rahat ve şık kombinlerle, bayanlara kolaylık sağlayan sokak modası toplum tarafından benimsenmiş ve sıklıkla kullanılmaktadır. Hemen hemen her ortam da karşımıza çıkan sokak modasında 2017 Sonbahar aylarında karşımıza yine birbirinden hoş kombinlerle çıkmaktadırlar.

2017 Sonbahar Sokak Modasında Neler Var?

  • Bu sonbahar da karşımıza, kıyafetlerde ekose desenini çok sık çıkacağı görülmektedir. Ekose desenli kıyafetlerde ise hem canlı renkleri hem de pastel tonlarda renkleri görmek mümkün olacak.
  • Sokak modasına yansıyan bir diğer kıyafet tarzı da kadife kumaşlar kullanılan elbiselerdir. Bu sonbahar da kadifenin asaleti ve ağırlığı sokak modasını ele geçireceğe benziyor.
  • Modayı takip eden etmeyen birçok bayanın hayatın her alanın da tercih ettiği leopar desenler ise sokak modasında yine çok sık görüleceğe benziyor.
  • Genellikle siyah derinin kullanıldığı elbiseler yine sokaklarda.

2017 Sonbahar Sokak Modasında Hangi Aksesuarlar Kullanılmalı?

  • 1990’lı yıllar da çokça moda olan ve tekrar gündeme gelen küpeye alternatif olarak kullanılan ear cuff sokak modasına fazlasıyla uyum sağlayacaktır.
  • Uzun zincirlerden oluşan kolyeler ise sokak modası kombinlerinizi tamamlayacaktır.
  • Kıyafetinize uygun renkte seçtiğiniz büyük taşlı bileklikler ise sokak modasına çok yakışacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git