2018 Sonbahar Spor Modası

2018 Sonbahar Spor Modası
26 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 23 kez okundu.

2017 Sonbahar Spor Modası

Bayanların günlük hayatında rahat olmak adına en çok kullandıkları tarz spor giyim tarzı olmaktadır. Bayanların çoğunlukla günlerini yoğun geçirdiklerini göz önüne alırsak evde, işte, alışverişte, hayatımızın her alanında ilk planda olan rahatlık olmalıdır. Özellikle çalışan bayanların ofiste bütün gün boyunca yüksek topuklu ayakkabılar dar elbiselerle ne derece rahat olabileceği gayet açıktır. Tabi ki spor giyinmek şıklığı bir tarafa bırakmak değildir. Spor ve şık uyumunu tutturabilmek çok büyük önem arz etmektedir.

Spor giyinmek sıradan bir eşofman ve spor ayakkabısı demek değildir. Deri pantolon spor giyimin büyük bir parçası haline gelmiştir. Yine sonbaharda üstüne tercih edeceğiniz deri bir mont ile gayet spor ve şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Özellikle son zamanlarda çıkan spor ayakkabısında kullanılan dolgu topuklar ile çok hoş kombinler elde edilebilmektedir. Spor kıyafetlerde ve ayakkabılarda kullanılan taşlar ve pullar ise daha çok spor moda tarzından çıkıp daha şık bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olmaktadır.

Ürün çeşitliliği fazla olduğundan herkesin kendi spor tarzını yansıtacak kıyafet bulabilmesi mümkündür. İnce bir bilekli ya da spor bir saat kullanımı sizi tamamlayacak niteliktedir. Spor moda tarzını ve şıklığı bir arada yakalayabilmek çok zor olmadığı gibi aksi takdirde giyim hataları yüzünden kaynaklanan birçok yanlışlıklar da ortaya çıkmaktadır. Çok seçici ve dikkatli davranmalısınız. Her zaman için fiziğinize uygun kıyafetleri tercih etmeye özen gösterin.  Spor giyiminde dikkat edilecek bir diğer önemli husus ise; kullandığınız saç modeli ve yaptığınız makyajdır. Saçlarınızı düz olarak ya da günlük dağınık bir topuz ile kullanabilirsiniz. Makyaj koşunda ise abartılı olmayan sadece rimel ve göz kalemi ile spor bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git