2018 Yaz tropikal desen modası

2018 Yaz tropikal desen modası
11 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 38 kez okundu.

2017 Yaz tropikal desen modası yeni sezon damgasını vuran eğilimlerden olurken renkli oldukları kadar canlı gibi görünen görsel bir şıklıkla bu yaz bayanların beğenisine sunuluyor.

2017 Yaz tropikal desen modası sıcak günler denilince akla gelen ilk moda detayı olan desenler bu yaz renkleri ve farklılıklarıyla bayanlara birçok avantaj sunacaklardır. Desen trendlerinde 2017 yaz sezonunda tropikal desenlerin oldukça ön plana çıktığını söylemek gerekir. Tropikal zaten yazı hatırlatan ya da anlatan en iyi desen tabiri olurken tropik adaların göz kamaştıran doğası, renklerini bu kez moda podyumlarına taşıyan tasarımcılar floral desenlerle karıştırılan bu desenin aslında birbirinden ayrılan birçok detayı olduğunu belirtiyorlar.

Tropikal desen trendi içinde çiçeklerde kullanılırken bu desen şıklığında çiçekler ağaçlarıyla ya da büyük yaprak konseptinde tasarlanıyor. Tropikal dendiğinde akla gelen tüm canlı renkleri kullanan modacılar renkler kadar desenleri de oldukça yüksek çeşitlilikte tasarlamışlar. Tropik desenlerin ana teması deniz, plaj, orman, bahçe, ada doğası olarak tüm renkler bitkiler bu desenin içeriğini oluşturuyor. Yaz aylarında oldukça dikkat çeken baskılar ve renklerle ortaya çıkan bu şık eğilimi baştan aşağı tropikal kullanarak kombinlerinizde kullanabilirsiniz. Günlük ve klasik tercihlerinizi bu baskılardan oluşan pantolon ve blazer ceketlerle yapabilirsiniz. Günlük yaşamınızda bu desenleri şık uçuşan elbiselerde bütün desen kullanılmış parçalardan seçerek daha şık bir tarz yaratabilirsiniz. Tropikal üst ya da alt tercih ettiğinizde koyu renk parçalar yerine bu yaz tropik desenlerle trend olacaktır.

Tropikal desenli kıyafetlerle beyaz rengi denemenizi öneririz çünkü bu desenleri daha çok ortaya çıkarmak için oldukça doğru tercihlerden biri beyaz renkli yapacağınız kombinler olacaktır. Bu sezon desen karıştırma trendini bilmeyen yok sanırım tropikal desenlerle karıştırarak kullanacağınız görsel şıklığı sizde kendi tarzınıza göre oluşturabilirsiniz. Bu desenle uyum sağlayacak hayvan desenleri yılan, timsah, zebra ve leopar tabi ki çiçek desenleri de tropik baskılar için uygun olacaktır. Tropikal desenlerin bir diğer desen olan meyve desenleriyle uyumu sizi şaşırtacak kadar şık ve spor bir görünüm kazanmanızı sağlayabilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git