2018 İlkbahar Düğünde Giyilebilecek Triko Modelleri

2018 İlkbahar Düğünde Giyilebilecek Triko Modelleri
10 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 68 kez okundu.

2018 İlkbahar Modası Düğünde Giyilebilecek Triko Modelleri

Düğünlerde giyebileceğiniz trikolar olabileceğini bu zamana kadar düşünmediyseniz; artık düşünmeye başlayabilirsiniz. Bu sezon bahar aylarının kurtarıcısı trikoları, düğünlerde de sık sık göreceksiniz. Trikoyu çok fazla abiye hale getirmek elbette zordur. Bu nedenle daha uzaktan tanıdıklarınız düğününe giderken; mekâna uygun olarak tercih edebilirsiniz. Eğer düğün açık havadaysa triko tercihiniz tam anlamıyla yerine uygun demektir.

Düğünlerde tercih edebileceğiniz ilk triko modelleri bluzlar ve yelekler. Bluzları, etekle ya da pantolonla tercih edebilir; şık aksesuarlarla hareketlendirebilirsiniz. Böylece düğüne hazır ve uygun bir kombin hazırlamış olursunuz. Dilerseniz ayakkabıda biraz ışıltılı bir model tercih edebilirsiniz.

Düğünlerde bluz ve yelek dışında rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir diğer triko da elbiseler. Çok şık ve desenli triko elbiselerin, çeşitli kol boylarını ve etek boylarını bulabilirsiniz. Üstelik V yaka, kayık yaka gibi çeşitleri sayesinde rahatlıkla aksesuar da seçebilirsiniz. Triko elbiseleri, baharlık çizmelerle kombinleyerek ya da şık topuklu ayakkabılar kullanarak tamamlayabilirsiniz. Elbette ışıltılı aksesuarlar bu aşamada olmazsa olmazlar arasında.

Düğünlerde tercih edilebilecek diğer triko ürünleri de kısa bluzlardır. Göbeği açıkta bırakan bu modelleri, mini eteklerle, deri pantolonlarla kombinleyebilir; topuklu ayakkabılarla taçlandırabilirsiniz. Kısa bluzların; delikli modellerini tercih ederek; trikoda dantel havasını yaratabilirsiniz.

Tüm triko kombinlerini, parlak ayakkabılar, parlak çantalar kullanarak tamamlayabilirsiniz. Böylece trikoların sadeliğini bir miktar kırmış olursunuz. Pırıltılı takılar ve saç aksesuarlarıyla da aynı şıklığı yakalayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git