2015 İlkbahar Modası Düğünde Giyilebilecek Badi Modelleri

Badi olarak içimize giydiğimiz kıyafetlerin bir gün böyle süslenerek düğünlerde tercih edilebilir hale geleceğini kim bilebilirdi. Birçok bayanın içlik olarak giydiği badilerdeki çeşitlilik bu sezon çıtayı oldukça yükseltmiş durumda. Birçok markanın kreasyonunda yer alan ve sayısız ünlü bayanın da giymeyi tercih ettiği bu badileri doğru parçalarla tamamlayarak düğünlerde kullanabilirsiniz.

Bu sezon badi seçimini yaparken son derece zorlanacaksınız çünkü inanılmaz bir çeşitlilik söz konusu. 2015 ilkbaharında; dantel detaylı, deri parçalı, tamamı dantel ve gömlek kesimli badiler çok moda. Bu tür badilerin hepsini düğünlerde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Bel kısmında detay bulunmayan, tamamı dantel ya da üst kısmı dantelle süslenmiş badileri, ister pantolonla ister etekle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Kolları uzun ve gömlek kol tipinde ise; klasik alt giyimlerle kombinleyerek düğün dışında birçok alanda da kullanabilirsiniz.

Derin dekolteli badilerde; dekolteyi mümkün oldukça alt kısımda kesecek etekler kullanabilirsiniz. Eteğin boyu ise tamamen sizin tercihinize kalıyor ama üst tarafta dekolte varken alt kısımda uzun boy daha uygun olacaktır. Bel kısmında; pencere ya da transparan dekolteler olan badi modellerini mümkün oldukça bu dekolteleri kapatmayacak şekilde kombinlemelisiniz. Bu modellerin altına düğün için etek tercih etmek daha doğru olacaktır. Boyun kısmı kapalı badiler için aksesuar olarak kolye değil küpe tercih etmelisiniz. Aynı şekilde bilekleri kapalı olan modeller için de bileklikten uzak durmalısınız.Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 350 kez okundu. Tarih: 6 Mayıs 2015

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.