2018 İlkbahar Modası Düğünde Giyilebilecek Badi Modelleri

2018 İlkbahar Modası Düğünde Giyilebilecek Badi Modelleri
6 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 59 kez okundu.

2018 İlkbahar Modası Düğünde Giyilebilecek Badi Modelleri

Badi olarak içimize giydiğimiz kıyafetlerin bir gün böyle süslenerek düğünlerde tercih edilebilir hale geleceğini kim bilebilirdi. Birçok bayanın içlik olarak giydiği badilerdeki çeşitlilik bu sezon çıtayı oldukça yükseltmiş durumda. Birçok markanın kreasyonunda yer alan ve sayısız ünlü bayanın da giymeyi tercih ettiği bu badileri doğru parçalarla tamamlayarak düğünlerde kullanabilirsiniz.

Bu sezon badi seçimini yaparken son derece zorlanacaksınız çünkü inanılmaz bir çeşitlilik söz konusu. 2018 ilkbaharında; dantel detaylı, deri parçalı, tamamı dantel ve gömlek kesimli badiler çok moda. Bu tür badilerin hepsini düğünlerde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Bel kısmında detay bulunmayan, tamamı dantel ya da üst kısmı dantelle süslenmiş badileri, ister pantolonla ister etekle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Kolları uzun ve gömlek kol tipinde ise; klasik alt giyimlerle kombinleyerek düğün dışında birçok alanda da kullanabilirsiniz.

Derin dekolteli badilerde; dekolteyi mümkün oldukça alt kısımda kesecek etekler kullanabilirsiniz. Eteğin boyu ise tamamen sizin tercihinize kalıyor ama üst tarafta dekolte varken alt kısımda uzun boy daha uygun olacaktır. Bel kısmında; pencere ya da transparan dekolteler olan badi modellerini mümkün oldukça bu dekolteleri kapatmayacak şekilde kombinlemelisiniz. Bu modellerin altına düğün için etek tercih etmek daha doğru olacaktır. Boyun kısmı kapalı badiler için aksesuar olarak kolye değil küpe tercih etmelisiniz. Aynı şekilde bilekleri kapalı olan modeller için de bileklikten uzak durmalısınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git