2018 ilkbahar Modası Düğünde Giyilebilecek Elbise Modelleri

2018 ilkbahar Modası Düğünde Giyilebilecek Elbise Modelleri
7 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 23 kez okundu.

2018 ilkbahar modası düğünde giyilebilecek elbise modelleri

Düğün davetleri havaların ısınmasıyla birlikte artmaya başlayacak. Birçok kadın hangi düğünde ne giyeceği konusunda kararsız kalıyor. Yaz başında gardolabınızı yenilerken yapacağınız alışverişte 2018 ilkbahar modasının şık parçalarına yatırım yaparak son dakika bir düğüne dahi çok şık bir kombin ile katılabilirsiniz. Güzelliğinizi ortaya çıkaracak, yazın enerjisini üzerinizde taşıyacağınız parçalar 2018 ilkbahar modasında yer alan elbiselere yansıdı bile.

Vücut Tipinize Uygun Elbise Tercih Edin

Düğün konseptiyle beraber vücut tipinize uygun elbiseler ile şık olabilirsiniz. Eğer vücudunuzda beğenmediğiniz basen, göbek gibi sorunlu bölgeler varsa alışveriş yaparken bu bölümleri kamufle edecek, dikkati beğendiğiniz bölgelerde toplayacak modellere yönelmelisiniz. Kısa boylu, minyon bir tip iseniz ya mini ya da uzun modelleri tercih edin. Midi, yani diz altında biten etek, elbiseler boyunuzu kesecek, olduğunuzdan daha kısa görüneceksiniz. Uzun boylu bayanlar, balık elbiseleri gönül rahatlığıyla kullanabilirler. Ayrıca boyunuzu olduğundan uzun göstermek istiyorsanız tam bele oturan değil, yarım balık olarak tarif edilebilecek kalça hizasında biten modellere yönelebilirsiniz. Göbeği gizlemek için ise göğüs altından bollaşan elbiseler uygun olacaktır. İnce kollu bayanlarda straplez elbiseler çok daha şık duracaktır. Straplez elbiseler kolları kalın ve göğüsleri çok büyük bayanlarda hoş durmayacak, olduğundan daha kilolu görünmesine sebep olacaktır.

2018 ilkbahar modasında her yaz sezonunda olduğu gibi renkler ön planda. Yanı sıra bohem tarzı, çiçekli romantik modeller, A kesimler, cesur dekolteler, yırtmaçlı elbiseler ilkbahar modasını oluşturuyor. Eğer düğünlerde zamansız olarak kullanabileceğiniz parçalar istiyorsanız, asla modası geçmeyen siyah mini elbise,  straplez upuzun soft renklerde bir abiye, uzun bacaklara sahipseniz diz üstüne kadar uzanan yırtmaçlı modeller, sırt dekolteli veya asimetrik kesimli modellere yatırım yapabilirsiniz. Yaka ve omuz detayları da bu ilkbaharda sıklıkla vitrinlerde görülecek.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git