2018 ilkbahar Modası Düğünde Giyilebilecek Gömlek Modelleri

2018 ilkbahar Modası Düğünde Giyilebilecek Gömlek Modelleri
7 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 32 kez okundu.

2018 ilkbahar modası düğünde giyilebilecek gömlek modelleri

Gömlekler gerek özel günlerde gerekse günlük yaşamda kurtarıcı parçalardandır. Kot pantolon, kumaş pantolon, kalem etekler, şortlar ile kolaylıkla kombin edilebilen gömlekler, bu yönüyle kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Birçok model ve kesim çeşitliliği ile geniş kullanım alanı sunan gömlekler, düğünlerde de rahatlıkla kullanılabilir. Beyaz ve siyah klasik gömlekler özellikle kalem etek, ceket kombinleri ile nikâhlı düğünlerde sıklıkla tercih edilir.

2018 ilkbahar modasında şifon gömlekler, işlemeli yakaları olan gömlekler vb. modelleri düğünlerde kullanım için oldukça kullanışlı olarak görülüyor. Uzaktan bir akrabanızın, işyerinden bir tanıdığınızın düğününe giderken gömlek kombinlerini tercih edebilirsiniz. Gömlekleri düğünlerde kullanırken stilinizi yansıtabilirsiniz. Her parça ile kolay kombinlenebildiği için her stile rahatlıkla ayak uydurabilir. Boy frend veya altı düğümlü spor gömlek modelleri dışında daha şık gömlekleri düğünlerde şık bir kombin oluşturabilirsiniz.

Düğünler İçin Gömlek Kombinleri

Yakası fularlı modeller düğünler için klasik ve uygun bir seçim olacaktır. Yakası fularlı modeller, kumaş pantolon veya kalem etekle rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kolye kullanamayacağınız için taşlı ince bir bileklik, büyük bir yüzük veya şık küpeler kullanabilirsiniz. Bu kombine düz fönden topuz modellerine kadar birçok saç modeli yakışacaktır. Bu gömleklerin kesimleri genellikle boldur, bu yüzden yüksek belli pantolon veya etek tercih etmelisiniz. Klasik beyaz gömleğinizi soft renklerde pileli dizde biten bir etek ile kullanabilirsiniz. Gömleğinizden sarkan uzun bir kolye kullanabilirsiniz. Desenli gömleklerden hoşlananlar için 2018 ilkbahar modasında, pötikare, çiçek, puantiye desenleri ve 70’ler esintileri yer alıyor.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git