2018 İlkbahar Modası Düğünde Kullanılabilecek Aksesuar Modelleri

2018 İlkbahar Modası Düğünde Kullanılabilecek Aksesuar Modelleri
12 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 24 kez okundu.

2018 İlkbahar Modası Düğünde Kullanılabilecek Aksesuar Modelleri

Aksesuarların renklendiği, çiçeklendiği ilkbahar dönemlerinde düğünlerde aksesuar seçiminiz çok daha kolay hale geliyor. Abiye kıyafet tercih etmişseniz; kıyafetin durumuna göre abartılıkta uç noktalara kadar gidebilirsiniz. Eğer klasiklikten hoşlanıyorsanız yine aynı türde aksesuarlar kullanabilirsiniz. Ancak modaya uygun olsun diyorsanız; daha cıvıl cıvıl modeller kullanmalısınız. Bu bahar aksesuarlarda renk konusunda sayısız seçeneğiniz var. Elbisenize uygun rengi bulmanız oldukça kolay olacak.

Bu ilkbaharda beyaz, mor, krem rengi elbiselerinizi lila çiçekli yüzüklerle, kırmızı ve lacivert elbiselerinizi altın sarısı yüzük ve kolyelerle, pembe elbiselerinizi pembe çiçekli küplerle kombinleyebilirsiniz. Çiçek temasının hakim olduğu 2018 ilkbaharında birçok takı rengârenk birçok çiçeği bir arada görebilirsiniz. Çok renkli olan modelleri, birçok elbiseyle kullanabilirsiniz.

Düğünde kullanılabilecek aksesuarlar için bir diğer alternatif saç aksesuarlardır. Abiye saç modellerini renklendirecek şık tokalar ve taçlarla, kombini tamamlayabilirsiniz. Eğer klasik bir elbise tercih ettiyseniz; taşlı modelleri kullanmanız daha uygun olacaktır. Ancak sevimli ve hareketli bir elbiseyse türlü, kurdeleli ve renkli tokaları kullanmak kombini doğru tamamlamayı sağlar.

Düğünde, abiye kıyafetle aksesuar seçilirken elbisenin kesimi de büyük önem taşır. Eğer boğazı kapalı bir modelse kolyeden, uzun kolluysa bileklikten uzak durmalısınız. Böyle durumlarda uygun olan bölgelere aksesuar seçebilirsiniz. Bunun dışında her bölgeye aksesuar kullanmak da yanlış bir davranış olacaktır. Küpe, kolye, bileklik ve yüzüğü aynı anda tercih etmemeye özen gösterin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git