2018 ilkbahar Modası Düğünde Kullanılabilecek Çanta Modelleri

2018 ilkbahar Modası Düğünde Kullanılabilecek Çanta Modelleri
12 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 27 kez okundu.

2018 ilkbahar modası düğünde kullanılabilecek çanta modelleri

Bazen çantalar giydiğiniz kıyafetin önüne geçer. Siz elbisenize oldukça özenirken, çantanızın şıklığı ile ön plana çıkabilirsiniz ya da tam tersi, iyi görünmediğinizi düşündüğünüz bir zamanda doğru ve şık çanta ile dikkatleri dağıtmayı başarabilirsiniz. Kadınlar için çanta çok önemli bir ayrıntıdır. Tıpkı taktığınız kolye gibi kıyafete uygun olması gerekir.

Ayrıca kullanışlı olması da önemlidir. Günlük çantalar, yeterli büyüklükte olmalıdır. İhtiyacınız olan her şeyi içinde rahatlıkla taşımalı ve kolayca aradığınız ürünü bulmalısınız. Bu nedenle günlük yaşamda büyük boy, çok gözlü çantalar kurtarıcı olacaktır. Tek yapmanız gereken hangi gözde ne olduğunu bilmek, böylece gün içinde rahat eder, anahtarı saatlerce çantada aramanız gerekmeyecektir. Günlük yaşamda istediğiniz çantayı kullanırken ofis çantası da özel olmalıdır. Dosyalar kırışmamalı, gayri resmi bir havası olmamalıdır. Ayrıca günlük çantalara göre daha düzenli olmalıdır. Kalemler için ayrı bir bölmesi olması, dosyaların kırışmadan taşınabilmesi, özel ihtiyaçlarınızı ofis ihtiyaçlarından ayıran bir bölme olması o çantayı tercih etmenizi etkiler. Düğün, mezuniyet, yıl dönümü gibi özel gecelerde ise minicik şık gece çantaları vazgeçilmezdir. Özel günlerde cüzdan ve telefonunuzun sığacağı kadar bir çanta işinizi görecektir. Ne de olsa sadece birkaç saat kullanacaksınız.

2018’in Bahar Çantaları

2018 kış odasında özel günlerde, düğünlerde kullanıma uygun birçok çanta modeli yer alıyor. Evli ve çocuklu bir kadınsanız küçücük gece çantaları yeterli olmayacaktır. Bunun için rahatlığı ile tanınan ve bu sezon birbirinden güzel desenleri bulunan çapraz çantaları kullanabilirsiniz. Yanınızda birden fazla ürün bulundurmadan rahat edemiyor olabilirsiniz. Eğer özel günlerde dahil birçok ürünle dışarı çıkıyorsanız, çapraz çanta yerine yıllardır rahatlığından ödün vermeyen tote (alışveriş) çantalarının şık modellerini kullanabilirsiniz. Hatta düz renk tote çantalara kumaş yapıştırıcısı ve taşlar ile işlemeler yapıp düğünler için abiye forma sokabilirsiniz. Sadelikten ve spor stilden hoşlananlar ise bantlı elde taşınan portföy çantaları kullanabilir. Bunların yanı sıra kutu çantalar, yuvarlak modeller, büzgülü çantalar bu sezonda sıklıkla kullanılacak modeller arasında yer alıyor.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git