2015 İlkbahar Modası İş Görüşmelerinde Giyilebilecek Ceket Modelleri

İş görüşmelerinde öz güven çok önemlidir. Bayanların, öz güveninin yerinde olması için, beğendikleri, aynı zamanda ortama uyum sağlayacak giysiler tercih edilmelidir. Kişinin konuşmasını ve yürüyüşünü etkileyen öz güven; dinlenmiş bir beden ve içinde kendini iyi hissettiren giyim tarzı ile oluşacaktır. Hava sıcaklıklarının değişken olduğu bahar aylarında, kısa ve uzun modellerdeki ceketler iş hayatının, olmazsa olmaz giysileridir. Koyu renk; siyah, lacivert, kahverengi ceketlerin yanında 2015 İlkbahar aylarında moda olan renklerdeki ceketler de tercih edilebilir.

İş Görüşmelerinde Giyilen Kısa Modellerdeki Ceketler

Altına giyilen kalem etek ve pantolonlar ile kombinlenerek kullanılabilmektedir. Yılın moda renkleri; mavi, yeşil, kırmızı, beyaz renk ceketler. Koyu renklerdeki dar ve geniş model pantolonlar ile birlikte kullanıldığında uyumlu bir iş görüşmesi kombini oluşturacaktır. Siyah, kahverengi, lacivert ceketler ise, renkli pantolonlar ile uyum sağlar.

İş görüşmelerinde Giyilen Uzun Modellerdeki Ceketler

Genellikle altına, dar model pantolon ve etekler kullanılan uzun ceketler, yüksek topuklu ayakkabılar ile tercih edilir. Vücudun üst bölümünü olduğundan uzun gösteren bu ceketler, minyon tipli bayanlar tarafından bazı detaylara dikkat edilerek kullanılmalıdır. Ceketin bedeni, kullanan kişinin bedenine oturmaz ve altına giyilen pantolon geniş modelde olursa kilolu bir görüntü oluşacaktır.

İş Görüşmesinde Giyilen Spor Modellerdeki Ceketler

Bazı iş alanlarında çok ciddi giyim tarzı gereksizdir. Böyle durumlarda kısa spor ceketler, altına giyilen spor tarzda pantolonlar ile kombinlenerek iş görüşmesinde kullanılabilmektedir.Etiketler:
Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 260 kez okundu. Tarih: 14 Mayıs 2015

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.