2018 İlkbahar Modası İş Görüşmelerinde Giyilebilecek Pantolon Modelleri

2018 İlkbahar Modası İş Görüşmelerinde Giyilebilecek Pantolon Modelleri
14 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 24 kez okundu.

2018 İlkbahar Modası İş Görüşmelerinde Giyilebilecek Pantolon Modelleri

Her yıl ve her mevsim çalışan bayanların dolabında mutlaka bulunan değişik kumaşlardan pantolonlar ile iş görüşmeleri için de uygun kombinler oluşturulabilir. Ceket, gömlek ve değişik model trikolar ile kombinlenerek kullanılan pantolonlar, İlkbahar mevsiminde fazla kalın olmayan keten kumaşlardan tercih edilmelidir. Büyük çantalar ve stiletto tarzı ayakkabılar ile kombinlenerek kullanılan pantolonlar, iş görüşmelerinin,  rahat ve her ortama uyum sağlayan giysilerinden birisidir.

İş Görüşmesinde Giyilebilecek Dar Modellerdeki Pantolonlar

Son birkaç yıldır moda olan likralı dar modellerdeki pantolonlar, değişik renklerdeki blazer ceketler ve renkli gömlekler ile kullanılabilmektedir. Yine yılın modası şifon düz ve desenli gömlekler, altına giyilen likralı pantolonlar ile şık iş görüşmesi kombinleri oluşturacaktır.

İş Görüşmelerinde Giyilen Geniş Modellerdeki Pantolonlar

İspanyol paça veya tamamı geniş pantolonlar, üstünde vücuda oturan giysiler ile kombinlenerek iş görüşmelerinde kullanılabilmektedir. Bahar aylarında genellikle koyu renklerde kullanılan geniş model pantolonlar, yeşil, mavi, beyaz, krem rengi gömlek, ceket ve ince trikolar ile uyum sağlayacaktır. Kilolu bayanların, dar modellerdeki gömlek ve ceketler ile kullanması gereken geniş modellerdeki pantolonlar, yüksek topuk ayakkabılar ve büyük ebatta çantalar ile kombinlenir.

İş Görüşmelerinde Giyilen Etek Tarzındaki Pantolonlar

2018 İlkbahar yaz modasında vitrinlerde yerini alan, etek tarzı geniş pantolonların kısa ve uzun modelleri mevcuttur. Üstüne dar gömlek ve badiler giyilerek kullanılan bu pantolonlar, altına giyilen yüksek topuk ayakkabılar ile bayanların boyunu uzun gösterecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git