2018 İlkbahar Modası Mavi Etek Modelleri

2018 İlkbahar Modası Mavi Etek Modelleri
18 Mart 2015 tarihinde eklendi, 77 kez okundu.

Kış günlerinde soğuk havalarında etkisi ile uzak kalınan etekler, elbiseler baharın gelmesiyle beraber yerlerinden çıkartılmaya başlandı. Çoraplarla beraber bahar serinliğinde rahatlıkla giyilebilecek olan etekler birçok üst giyim ürünü ile uyum sağlayabilmektedir. Birçok kadın etek tercih etmeyi rahatlık olara görürken büyük bir kısmı da pantolonları günlük giyimin favorisi haline getirmiş durumdadır. Mavi birçok ürününde olduğu gibi eteklerinde de genellikle kot kumaş kullanmayı tercih etmiştir.

Mavi etek kreasyonunda açık mavi kot olan modeller bol miktarda yer alıyor. Hem koyu renk kotlarda hem açık renk kotlarda farklı boylarda seçenekler bulunuyor. Mini, diz üzeri ve diz hizasında olan kot etekleri bulmanız mümkündür. Kot etekler dışında da sade kumaştan mini etekler, deri detaylı mini etekler ve aslında özel günlerde tercih edilen detaylardan olan payetin yer aldığı etekler görebilirsiniz. Klasik etekleri, deri detaylı etekleri ve kot etekleri günlük olarak tercih edebilirsiniz. Payetli konusunda tercihiniz tamamen size kalmış. Mavi kombinlerinde spor ve günlük bir giyim içinde yer alan payetli eteği özel günlerde de tercih edebilirsiniz. Renk olarak kot klasikleri dışında göze çarpan tek renk siyah olacak.

Etekleri bahar günlerinde hava serin değilse tek başlarına kullanabilirsiniz ama hava serin ise çorap kullanmanız en doğrusu olacaktır. Ayrıca eteklerle birlikte topuklu ayakkabılar tercih etmeniz vücudun daha dik durmasını sağlayacaktır. Topuklu ayakkabı sadece düşündüğün türde değil elbette. Topuklu spor ayakkabılar ve apartman topuklular olabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git