2018 İlkbahar Modası Mavi Gömlek Modelleri

2018 İlkbahar Modası Mavi Gömlek Modelleri
18 Mart 2015 tarihinde eklendi, 16 kez okundu.

Gömlekler ister uzun kollu olsun ister kısa kollu olsun; bahar günlerinde giymek için her zaman uygundur. Aslında gömlekler her mevsimde kullanıma uygun kıyafet türleridir. Hem klasik giyim için hem de spor giyim için çeşitlerini bulmak mümkündür.  Mavi mağazalarında ise bu türlerin genellikle spor olanlarını bulabilirsiniz. Özellikle kot gömlekler Mavi’nin gömlek koleksiyonunun büyük kısmını meydana getiriyor. Markanın kendi tarzına has gömleklerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Mavi’nin gömlek kreasyonlarında en sık yer alan kot gömlekler dışında tek renk olanları ve desenli olanları mevcuttur. Desenli gömleklerde en favori olan ise ekose desenleridir. Tek renk modellerde ise farklı detaylar öne çıkıyor. Hem uzun kollu hem kısa kollu gömleklerde şifon ve deri detaylı yer alıyor. Göğüs bölgesi süslemesi ve büyük düğme detayları da bir diğer detaylardır. Renk olarak markanın ismine uygun olarak mavi tonları sıklıkla görülür. Bunun dışında da kırmızı, siyah, mercan rengi ve beyaz gibi renkleri görmek mümkündür.

Gömlekleri kullanırken kot olanları tercih ettiyseniz; tamamı Jean olan bir kombin hazırlayabilirsiniz. Bunun dışında kombinlerde gömleğin üretildiği kumaş, üzerinde bulunan detaylar, renk skalasına göre pantolon ya da eteklerle kombinleyebilirsiniz. Gömlek şifon kumaştansa biraz daha klasik tarza uygundur seçimlerinizi buna göre yapabilirsiniz. Keten gömleklerde özellikle ekoseli olanlar da spor tarza yakındır ve bu tarza göre kombin yapılmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git