2018 İlkbahar Modası Mudo Ayakkabı Modelleri

2018 İlkbahar Modası Mudo Ayakkabı Modelleri
29 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 24 kez okundu.

2018 İlkbahar Modası Mudo Ayakkabı Modelleri

Bahar aylarında ayakkabı seçimi en zor işlerden biridir. Yağmurlu havaya uyumlu olmak zorunda olmasıyla beraber bahar modasına da uygun olması gerekir. Ancak güneşli günleri gördüğünüzde rahatlıkla baharlık şık ayakkabılarınızı tercih edebilirsiniz. Her alanda birçok ürüne sahip Mudo, ayakkabı kreasyonuyla da moda dünyasında büyük öneme sahip isimlerden bir tanesi. Yeni kreasyonunu sunan ve vitrinlerini renklendiren Mudo’yu ziyaret ederek cıvıl cıvıl ayakkabı modellerine göz gezdirebilirsiniz.

Mudo ayakkabı koleksiyonunda, loafer, sneaker, espadril gibi son zamanların modası olan ayakkabı modellerini görmeniz mümkün. Özellikle espadril modellerinin birçok renk ve desenini bulabilirsiniz. Bu sezon patlama yaşanan espadril ayakkabılar, hasır detaylı tabanlarıyla üne kavuştu ve birçok farklı modeli çıkmaya başladı. Bunların yanı sıra elbette baharın ve yazın klasiği haline gelen babetler de bu koleksiyonda yerini alıyor. Babetlerin birçok rengini, özellikle de fiyonk detayıyla hareketlendirilmiş modellerini Mudo mağazalarında bulabilirsiniz. Espadril ayakkabılarda desen olarak çiçek motifleri hâkimken; renk olarak mavi, kırmızı, lacivert ve pembe ön planda. Ayrıca sade renkler üzerine serpiştirilmiş yaldız detaylarıyla da çok şık ayakkabı modelleri bulabilirsiniz.

Bahar sezonunda renklenen ayakkabıları, yine cıvıl cıvıl renklerle hazırlanmış çantalar ile kombinleyebilirsiniz. Ayakkabı seçimi ile kemer seçiminin de bir ilişiği olduğunu unutmamalı ve kombini doğru parçalarla birleştirmelisiniz. Tüm temasal ürünleri, Mudo mağazalarında rahatlıkla bulabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git