2018 İlkbahar Sezonu Hamile Atlet Modelleri

2018 İlkbahar Sezonu Hamile Atlet Modelleri
2 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 79 kez okundu.

2018 İlkbahar Sezonu Hamile Atlet Modelleri

Hamilelik sırasında dış giyim kadar iç giyimde önemlidir. Özellikle doğumun yaklaştığı son aylarda anne adayları hamilelik öncesi kullandığı iç çamaşırlarını kullanması mümkün değildir. Hamileler için tasarlanan özel elastiki kumaştan atletler böyle zamanlarda kurtarıcıdır. Düz veya yakası dantellerle süslü renk renk atletler, şık olmayı tercih eden hamile bayanlara değişik seçenekler sunar. İç giyim olarak kullanılan atletlerin yanı sıra hamile tulumlarının ve askılı elbiselerinin altına giyilen kalın askılı, renkli atletler de mevcuttur. Bel ve göğüs kısmı normal atletlerden çok daha geniş olarak tasarlanan bu atletler hamileliğin son günlerine kadar rahat kullanım imkânı yaratır. İç giyim olarak kullanılan atletlerde genellikle ana renkler siyah ve beyazın yanı sıra somon, açık pembe gibi renkler kullanılır, fakat 2018 sezonunda özellikle buluz olarak kullanılabilen kalın askılı atletlerde geniş bir renk yelpazesi karşımıza çıkar.

Hamile Atletleri Nasıl Kombinlenir?

Yılın modası neon renkler ve sarı, mavi, yeşil, pembe atletler üzerine giyilen hamile tulumları ve askılı elbiseleri ile şık bir görüntü yaratır. Aynı zamanda altına giyilen değişik renkteki atletler farklı bir giysi giyildiği imajı yaratır.

Hamile Atleti Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Hamile atletlerinde en önemli detay, pamuklu kumaştan üretilmiş olmasıdır. Pamuklu kumaşlar teri emmesinin yanı sıra hijyen açısından da önemlidir. Kan dolaşımına olumsuz etkileri düşünülerek bel ve göğüs bölgesi özellikle genişletilmiş hamile atletleri, anne adayının huzurlu bir hamilelik geçirmesini sağlar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git