2018 Kış Modası Abiye Modelleri

2018 Kış Modası Abiye Modelleri
22 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 48 kez okundu.

2018 Kış Modası Abiye Modelleri

Kış mevsiminde abiye tercihi yapmak oldukça zordur. Çeşitli birçok faktörü değerlendirmek ve buna göre kombin yapmanız gerekir. Şık olayım derken kışı hasta geçirmek istemiyorsanız şıklıktan önce sıcak kalabileceğiniz elbiseleri tercih etmeye çalışın. Ayrıca üstünüze mutlaka bir şal, bolero gibi bir parça almayı unutmayın. Kış mevsiminde de danteller, güpürler oldukça moda. Dantel ve güpür uzun kollarda kullanılmış olan tasarımları tercih edebilirsiniz. Böylelikle abiyeyi gerçekten abiye gibi kullanmış olursunuz. Diğer bir en kullanışlı alternatif de kadife abiye elbiselerdir. Parlak kadife kumaşlara taş süslemeler çok yakışıyor. Bu harika kombinasyonları kış sezonunda davetlerde tereddütsüz kullanabilirsiniz.

Kış mevsiminde renk seçimine gelirsek; aslında kendinizi bu anlamda kısıtlamanıza hiç gerek yok. Çünkü zaten model bulma konusunda kış mevsiminde yaz mevsimine oranla daha zorlanacaksınız. Birde kendinize renk sınırı koyarsanız seçim yapmakta çok zorlanacaksınız. Siyah, beyaz, mor, gece mavisi gibi klasik renklere öncelik verebilirsiniz. İmkânınız varsa kadife elbiselerin mor, gece mavisi, kırmızı olanları araştırabilirsiniz. Beyaz taşlarla harika süslemeler yapılmış kadife elbiseleri davetleriniz için tercih edebilirsiniz.

Süsleme ve detaylarda ise kürkler, tüyler kullanılmış. Kışın görebileceğiniz en trend süsleme malzemesi olan kürkü abiye elbiselerin kendilerinin üzerinde de görebilirsiniz. Yoksa bile siz üzerinize kürk bolero tercih edebilirsiniz. Bu sezon çok sık göreceğimiz diğer bir trend ise belden ince kemerlerle tasarlanmış abiye elbiseler.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git