2018 Kış Modası Adidas Mont Modelleri

2018 Kış Modası Adidas Mont Modelleri
16 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 62 kez okundu.

2018 Kış Modası Adidas Mont Modelleri

Kış mevsiminin gelmesi ile spor yapmak için spor merkezlerine kapanmak yok. Adidas sıcacık tutan mont modelleri ile bu sezon birçok kişinin gönlüne taht kuracak. Kış kapıya dayanmışken çoktan adidas mağazaları vitrinlerinde mont modellerine yer vermeye başladı. Bir adidas mağazasını ziyaret ederek; bu harika montlardan edinebilirsiniz. Böylece kışı sıcacık ve spor yaparak geçirebilirsiniz. Farklı renkler, sıcacık kaz tüyleri, climaproof teknolojisinin üstünlüğü sizleri adidas mağazalarında bekliyor.

Kaz Tüyü Adidas Montlar

Bu rengârenk ve kalın montları tercih ederek; kışın sıcak kalabilirsiniz. Kaz tüyü kullanarak tasarlanmış bu montlar diğer montlardan daha fazla sıcak tutma özelliğine sahip. Kaz tüyü sayesinde hem terlemeyi hem de üşümeyi önlüyor. Üstelik renk seçenekleri de mevcut. Renk tercihinizi adidas mağazalarını ziyaret ederek görebilirsiniz.

Şişme Montlar

Bu klasik şişme montlar adidas mağazalarında her sezon olduğu gibi bu sezonda görebileceğiniz modeller. Bu montları spor yaparken kullanabileceğiniz gibi günlük yaşantınızda da kullanabilirsiniz. Hem çok rahatlar hem de sıcacık tutuyorlar.

Yeni Model Adidas Montlar

Henüz sadece bu sezon görebileceğiniz bu mont adidasın yeni ürünlerinden bir tanesi. Üzerinde ki renkler ve çizgilerin şekilleri ile adidas çizgileri oluşturulmuş bir tasarım. Sporun sağlıklı ve renkli dünyasına çok yakışacak bu montları adidas mağazalarından edinebilirsiniz.

Klasik Adidas Montlar

Yıllardır adidas klasiklerinden haline gelen bu montlar yine en çok tercih edilenler arasında. Climaproof teknolojisi ile tasarlanmış bu montlar; sizi ne terletiyor ne de üşütüyor. Ayrıca içinde ayrılabilen polar bir ceket parçası bulunuyor. Böylelikle montu hem kış ayında, polarını çıkartarak bahar aylarında ve polarını da soğuk günlerde tercih edebilirsiniz. Renk seçenekleri için adidas mağazalarını ziyaret etmelisiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git