2018 Kış Modası Atkı Modelleri

2018 Kış Modası Atkı Modelleri
23 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 53 kez okundu.

2018 Kış Modası Atkı Modelleri

Atkılar kış mevsimlerinin vazgeçilmez aksesuarlarından bir tanesi. Sonbaharda bile ince türlerinden kullanımına başlanan atkılar, kış aylarında neredeyse her gün kıyafet kombinleriyle kullanılabilirler. Atkı denilince akla ilk gelen stil örgüdür. Çünkü amaç zaten sıcak kalmaktır. Kışın en sert günlerinde daha kalın ve büyük olanları tercih edilir. Renk seçenekleri ise sınırsız. Atkıları aynı sınırsız renklerdeki eldiven ve şapkalarla kombinleyebilirsiniz.

Kısa Atkı Modelleri

Kısa modeller günlük hayatta daha kullanışlıdırlar. Kalın iplik örgüsü, ince iplik örgüsü gibi çeşitleri bulunan kısa atkıları, deri ceketlerle, kaşe kabanlarla, montlarla rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Somon rengi, gri, mor, kahverengi ve siyah en favori renklerdeki atkılardır. Büyük fiyonk detayları ve farklı bağlanış biçimleriyle değişik şekillerde kullanabilirsiniz. Bu tarz atkıları, keten pantolonlar, deri pantolonlar ve çizmeler, Jeanler ve ofis kıyafetleri ile kombin yapabilirsiniz.

Uzun Boy Atkı Modelleri

Uzun boydaki atkılar daha relax stiller kullanan kişiler için uygun olacaktır. Derli toplu, şık bir tarzı seviyorsanız kısa ve toplu atkı modellerini tercih etmelisiniz. Renk seçenekleri sınırsızdır. Eğer ilginizi çekerse kendi sevdiğiniz modelde ve renkte atkıları örüp kullanabilirsiniz. Uzun boy atkılar daha çok bol pantolonlar, deri pantolonlar, sweatshirtler ve üzerine mont alınan kombinlerde kullanılmalıdır. Büyük boy hırkalar, bos bol trikolarda bu listeye eklenebilirler. Atkılarınızı şapka ve eldivenler ile kombinleyebilirseniz daha uyumlu ve şık görünebilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git