2018 Kış Modası Atkı Modelleri

2018 Kış Modası Atkı Modelleri
10 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 29 kez okundu.

2018 Kış Modası Atkı Modelleri

Kış denince akla ilk gelen dondurucu soğuklar olmaktadır. Bundan korunmak için de kışın montlarla birlikte birçok aksesuar kullanırız. En çok kullanılan aksesuar olan atkılar genelde boyun ve omuz bölgesi için tasarlanmıştır. Rengârenk bir düzen içerisinde sizin en önemli kısmınıza koruma uygulayan bu atkıların 2018 kış sezonu modasında yer almaması düşünülemezdi. Bu yüzden atkılar bu sezonda çokça yer kaplayarak en çok kullanılan aksesuar olma özelliğini kazandı.

2018 Kış Modasında Atkılar ve Kombinlenmesi

  • Gömlekle yapılan kombinlerde atkılar daha fazla önem kazanır. Gömleğin özellikle üst kısmında düğmelerin tam kapatılmadığı bir model seçilmişse kapanmayan yerler atkı ile koruma altına alınmaktadır. Gömlek üzerine kullanmanız gereken atkı modelleri ince ve kısa olanlardır. Şal tarzı, omuzları saran atkıların bu kombinde tercih edilmemesi gerekmektedir.
  • Trikolar genelde atkı istemeyen kıyafetlerdir. Ama bazen öyle soğuklar olur ki trikoların üzerine bile atkı giymeniz gerekir. Bunun için boynu saracak kadar kalınlıkta uzun bir atkı seçebilirsiniz. Bu sayede atkının uçları trikonun üzerine sarkarak şık bir görünüm oluşturur.
  • Şal tarzı atkılar her zaman kullanılmışlardır. Bu atkılar genelde uzun kollu tişörtlerle tamamlanır. Bu atkının kullanılabilmesi için alta giyilecek olan tişörtün düz olması gerekir. Bu sayede atkı tişörtte desen kapatma ve daha sade bir şıklık sunar. Bu tarz atkılar omuzu da korunmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git