2018 Kış Modası Bluz Modelleri

2018 Kış Modası Bluz Modelleri
21 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 28 kez okundu.

2018 Kış Modası Bluz Modelleri

Bluzlar, yaz aylarının ve kış aylarının birçok kombininde yer alan, hafif ve şık giyim ürünleridir. Kış aylarında doğal olarak uzun kollu formda bulunurlar. Mudo 2018 kış sezonunda uzun kollu bluzlar, gömlek formunda olanlar, rengârenk olanlar ve cıvıl cıvıl desenli olanlarla oldukça dikkat çekici.

Sade Bluz Modelleri

Desensiz ve tek renklerden oluşan sade bluzlar, genel olarak bol kesimli ve gömlek formunda bulunuyor. Eteklerle ve klasik pantolonlarla tercih edilebilirken; günlük giyimde de daha rahat kıyafet parçalarıyla kombinlenebilir.

Detaylı Bluz Modelleri

İşlemeler ve dantellerle süslenmiş bluzlar, yarım kollu ve uzun kollu olarak çeşitlenmiş. Koyu pastel renklerde olduğu gibi soft tonlarda da bulunuyor. Daha şık ortamlarda da tercih edebileceğiniz süslemeli bluzları, klasik pantolonlarla kombinleyebilirsiniz. Genelde süslemeler omuz bölgesinde yer aldığı için aksesuar kullanımında çok detaycı olmanıza da gerek kalmaz.

Desenli Bluz Modelleri

Desenli bluzlar iki çeşitte tasarlanmış: Tamamı detaylı olanlar ve belli kısımlarda desen eklenmiş olanlar. Her iki şekilde de çok şık görünen desenli modellerin sayıları sınırlı. Mudo kış sezonu bluzlar için genelde tek renk ve süslemesiz bluzları tercih etmiş. Desenli bluzları her türlü ortamda kombinleyebilirsiniz. Desenli oldukları için alt giyim ürünlerinden daha sade olanları tercih etmelisiniz. Aksesuar olarak da çok hareketli olmayan ürünleri tercih etmeye özen göstermelisiniz. Renkleri sade bluzlarda kullanan Mudo, denli bluzlarda daha klasik renkler kullanmış.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git