2018 Kış Modası Bolero Modelleri

2018 Kış Modası Bolero Modelleri
23 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 24 kez okundu.

2018 Kış Modası Bolero Modelleri

Bolerolar moda hayatına girdi gireli günlük olsun, davet olsun her türlü kombinde kullanılan parçalar haline geldiler. Farklı tarzlarda ve malzemelerde tasarlandıkları için kullanım alanları bu kadar geniştir. Çeşit çeşit ve rengârenk boleroları, ofis giyiminde, günlük giyiminde sıkça kullanabilirsiniz. Kış mevsiminde sizleri sıkıca koruyacaktır.

Örgü Bolero Modelleri

Örgüden üretilmiş bolerolar kış aylarının vazgeçilmez parçalarındandır. Mutlaka gardırobunuzda bulunması gereken tasarım harikalarıdır. Boleroları günlük kombinlerinizde boğazlı kazaklarla, bluzlarla kombin yapabilirsiniz. Örgü bolerolar biraz daha günlük tarzda olduğundan kot pantolon ya da keten pantolonlarla kombinleyebilirsiniz. Eteklerle kullanıma da çok uygun olan tasarım ürünlerdir bolerolar. Her renkte bulabilirsiniz ya da ilginizi çekerse kendiniz dilediğiniz modelde örebilirsiniz.

Şık Bolero Modelleri

Parlak kumaşlar ya da kaliteli kumaşlardan tasarlanmış bolerolar ceket formatında kullanılabileceği için gömleklerle, elbiselerle, bluzlarla kombinleyebilirsiniz. Bu modeldeki bolerolar gece davetlerinde, ofis giyiminde, iş görüşmelerinde her ortamda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ayrıca dantelli, güpürlü boleroları da gece elbiselerinde tercih edebilirsiniz. Bunlar sıcak tutma oranı bakımından düşüktür ancak bazen şık elbiseler giyildiğinde tercih etmek durumunda kalırsınız. Bu şekilde bolerolar tercih ettiğiniz zaman üzerinize yine sıcak tutacak ekstra bir parça alabilirsiniz. Kış mevsiminin davetlerinde vazgeçilmeyen diğer bolero türü de kürk bolerolardır. Hem sıcacık tutarlar hem de tarz katarlar. Üstelik çoğu tarzdaki kıyafet kombiniyle de uyumlu parçalardır.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git