2018 Kış Modası Collezione Atkı Modelleri

2018 Kış Modası Collezione Atkı Modelleri
27 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 61 kez okundu.

2018 Kış Modası Collezione Atkı Modelleri

Kış aylarının en rağbet gören aksesuarlarından birisi atkılardır. Soğuk havaya karşı ağzı, yanakları korumanın neredeyse tek yoludur. Ama her atkı bu görevi yerine getiremez. Bunun için kaliteli atkılar seçmek gerekir.  Kış modasına bakıldığında en kaliteli atkı kreasyonunu Collezione farkıyla göreceksiniz. Collezione müşterilerine hayal kırıklığı uğratmadan her sene kendini daha da geliştirerek en özel ve en seçkin atkı modellerini sizlere sunmaya kararlı. Atkının da özeli olur muymuş demeyin. Atkılar bir kıyafette pantolon, etek kadar önemli bir aksesuardır.

2018 Kış Modasında Nasıl Atkılar Kullanılmalı?

  • Bu sezonda en dikkat çeken atkılar boyunluk şeklinde olanlardır. Boyunluk atkılar kesinlikle boğazlı badilerle ya da dökümlü yaka kazaklarla kullanılmamalıdır. Bunun yerine bisiklet yaka, hâkim yaka gibi kazak ya da badilerle kullanımı uygun olmaktadır.
  • Uzun atkılar bu sezonda da kullanılmaya devam edecektir. Bu atkıların en çok spor tarza yakıştığını söylemek yanlış olmaz. Bu atkıları da bir kot pantolon üzerine kullanabileceğiniz gibi yine elbise ile de kullanabilirsiniz.
  • Kısa boy atkılar genelde çok sık kullanılmazlar ama kullanıldığında da çok şık bir görüntü oluştururlar. Bu atkılar desenli kazaklarla ya da tişörtlerle kullanılırsa kapladığı alan sadece boyunla sınırlı olduğundan kazağın desenini kapatmaz. Ayrıca bu tarz atkılar klasik giyim için de son derece uygundur. Bu yüzden topuklu ayakkabılar bu atkıların olduğu kombinde bulunabilecek en güzel ayakkabıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git