2018 Kış Modası Collezione Elbise Modelleri

2018 Kış Modası Collezione Elbise Modelleri
27 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 56 kez okundu.

2018 Kış Modası Collezione Elbise Modelleri

Hayata yön vermeye başlayan tek parça kıyafetlerden elbiseler kişilerin kısıtlı vakitlerinde yarattığı imkânlarla dikkat çekmektedir. Kombinlenme gibi bir sıkıntı yaratmaz, ayrıca kullanım açısından da rahattır. Eskiden tek sıkıntı elbiselerin kışın kullanılamaması olmaktaydı. Artık bu sıkıntı çözüldü.2018 kış modasında elbiseler de en az pantolonlar kadar yer tutmaya hazırlanmaktadır. 2017’e veda etmeye hazırlanıldığı şu son günlerde yılbaşı için birkaç kombin önerisi hiç de fena olmayacaktır.

2018 Kış Modasında Elbise Kombinlemek

  • Sezonun en gözde modeli olan uzun kollu mini elbiseler bayanların havasına hava katmaktadır. Her giyeni olduğundan daha zayıf ve şık gösteren bu elbiseler aslında çok da fazla kombin önerisine ihtiyaç duymaz. Tek yapmanız gereken çorap ve ayakkabı seçimini doğru yapmak olacaktır. Çorabınız teni belli eden bir çorap olduğunda seksi bir görünüm sunarsınız. Bu kıyafeti bilek botları ile tamamlamak da görüntünün bütünlüğü açısından önemlidir. Çantanın bota göre seçilmesi gerekir.
  • Uzun kollu vücudu saran uzun elbiseler bu senenin en çok kullanılan modeliydi. Özellikle askılı olanlar yaz aylarında çok sık kullanıldı. Kışa da damga vuracak olan bu elbisenin uzun kollu halidir. Bu elbiselerin etek boyları yerlerde sürünmeyeceğinden seçeceğiniz ayakkabı çok önemlidir. Yine bu elbisede de kısa bir bot seçebilirsiniz. Gayet düz olan bu elbiseye saçlarınızı da düz ve açık bırakarak eşlik edebileceksiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git