2015 Kış Modası Collezione Elbise Modelleri

Bayanlar için elbise yaz kış hiçbir ay fark etmeden severek giyilen kıyafetlerin başında gelmektedir. Yaz ayları için oldukça uygun olan elbiseler uygun şekilde kombinlendiği zaman kış ayları içinde dikkat çekici özellikte olarak hoş bir kombin sağlamaktadır. Collezione 2015 kış modasına yine yepyeni elbise modelleri kazandırmıştır. Her bayanın zevkine hitap edebilecek farklılıkta elbise ile karşılaşmak mümkündür.

2015 Kış Modası Collezione Elbise Modelleri Nasıl Kombinlenmelidir?

  • Elbise kombini yapabilmek için ilk olarak dikkat edilmesi gereken vücudunuza uygun bir elbise seçiminde bulunmuş olmanızdır. Elbise seçimi konusu oldukça önemli bir konudur. Her elbise her vücuda uygun olarak tasarlamamaktadır. Bu yüzden eğer toplu bir vücuda sahipseniz dar bir elbise giymeyi tercih etmeyin. Ya da çok kısa bir boya sahipseniz uzun elbise giymek yerine kısa elbise giymeyi tercih edin.
  • Collezione koleksiyonundan seçmiş olduğunuz dar bir elbiseyi kış ayları için oldukça hoş bir hale getirebilirsiniz. Elbisenizin üzerine kısa bir ceket giyerek kombin yapmaya başlayabilirsiniz. Soğuklardan korunmak için elbise altına opak çorap tercih etmeniz uygun olacaktır. Uzun süet çizmeler her zaman için kısa elbiselere çok yakışmaktadır.
  • Uzun elbiseler ile kombin yapmak kış ayları için daha uygun olacaktır. Uzun elbisenin üzerine uygun giyeceğiniz ceket ve topuklu bir bot kombininizi tamamlamaya yardımcı olacaktır.

 

 Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 348 kez okundu. Tarih: 20 Kasım 2014

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.