2018 Kış Modası Collezione Etek Modelleri

2018 Kış Modası Collezione Etek Modelleri
27 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 24 kez okundu.

2018 Kış Modası Collezione Etek Modelleri

En eski çağlardan beri bayanların şıklık simgesi olan etekler Collezione markası ile bir tarz kazanmıştır. Collezione yarattığı, tasarladığı her ürüne farklı bir soluk getiren dünyanın sayılı tarz sahibi giyim markalarındandır. Tasarımları da bu yüzden kendisine özgüdür. Eteklerde de klasik eteği alarak birçok tarza ve türe uygun bir hale getirmiştir. Bu sayede bayanların 2018 kış sezonunda kombinlerinde etek sayısının artması kaçınılmaz olacaktır. Collezione tesettürden açık giyime her tarzdan bayanı tasarımlarını oluştururken dikkate aldığından herkes bu etek kreasyonu içerisinde kendine bir yer edinebilecektir.

2018 Kış Eteklerinin Kombinlenmesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Uzun etekler her ne tarz ve modelde olursa olsun topuklu ayakkabı ile kombinlenmelidir. Çünkü uzun etekler boyun kısa görünmesine neden olabilir. Topuklu ayakkabı bu olumsuz durumu önleyecektir.
  • Mini etekler genelde çorapla giyilmelidir. Kışın sert havası mini eteklerde etkisini çok daha fazla göstereceğinden etek desenliyse düz opak çorap, etek düzse desenli opak çorap giyilmesi tavsiye edilir.
  • Kalem etekler kesinlikle kalın çoraplarla kullanılmamalıdır. Özellikle boyu diz altında kalanlar her zaman için platform bir topuk ile kombinlenmelidir.
  • Üzerinde bahar esintilerini taşıyan çiçekli bahar etekleri bu mevsimde seçilmemesi iyi olacak eteklerdendir. Çünkü genelde bu etekler kış aylarına uygun olmayan kumaştan üretilmektedir.
  • Kadife etekler kullanılırken aşırı kalın çoraplardan kaçınılmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git