2018 Kış Modası Collezione Etek Modelleri

2018 Kış Modası Collezione Etek Modelleri
21 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 51 kez okundu.

2018 Kış Modası Collezione Etek Modelleri

Collezione etek modelleri her zaman olduğu gibi 2018 kış modasında da ön plana çıkmıştır. Her bayan günlük hayatında ya da özel günlerde mutlaka etek giymektedirler. Talebin fazla olmasında dolayı collezione etek koleksiyonunu sürekli olarak geliştirmektedir.

2018 Kış Modası Collezione Etek Modelleri Nasıl Kombinlenmelidir?

  • 2018kış modasında moda severler tarafından sıklıkla tercih edilen etek modeli yine kalem eteklerdir. Uzun ya da kısa olsun kalem etek modelleri ile çok hoş kombinler yapılmaktadır. Fiziği uygun olan her bayan 2018 kış modasında kalem etek ile kombin yaparak doğru bir seçimde bulunmalıdır.
  • Collezione koleksiyonundan seçeceğiniz dar diz boyunda kot bir kalem etek ile kış kombini yapmaya başlayabilirsiniz. Üzerine giyeceğiniz salaş bir kazak ile kombin yapabilirsiniz. Çizme olarak kısa topuklu bir çizme seçimi doğru bir karar olacaktır. Aksesuar olarak ise uzun zincirli bir kolye ya da küçük taşlı bir yüzük kullanabilirsiniz.
  • Özellikle tesettürlü bayanların tercih edebileceği pileli etekler ile kış kombini yapabilirsiniz. 2018 kış modasında pileli etekler oldukça fazla göze çarpmaktadır. Eteğin üzerine giyeceğiniz uygun bir gömlek ile kombin yapabilirsiniz. Kombine uygun olarak altın renginde kalın bir bileklik tercihinde bulunabilirsiniz. Altına giyeceğiniz ayakkabı ise küçük topuklu bir ayakkabı olmalıdır. Ayakkabıya uygun renkte seçeceğiniz çanta ile kış etek kombininizi tamamlayabilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git