2015 Kış Modası Collezione Etek Modelleri

Collezione etek modelleri her zaman olduğu gibi 2015 kış modasında da ön plana çıkmıştır. Her bayan günlük hayatında ya da özel günlerde mutlaka etek giymektedirler. Talebin fazla olmasında dolayı collezione etek koleksiyonunu sürekli olarak geliştirmektedir.

2015 Kış Modası Collezione Etek Modelleri Nasıl Kombinlenmelidir?

  • 2015kış modasında moda severler tarafından sıklıkla tercih edilen etek modeli yine kalem eteklerdir. Uzun ya da kısa olsun kalem etek modelleri ile çok hoş kombinler yapılmaktadır. Fiziği uygun olan her bayan 2015 kış modasında kalem etek ile kombin yaparak doğru bir seçimde bulunmalıdır.
  • Collezione koleksiyonundan seçeceğiniz dar diz boyunda kot bir kalem etek ile kış kombini yapmaya başlayabilirsiniz. Üzerine giyeceğiniz salaş bir kazak ile kombin yapabilirsiniz. Çizme olarak kısa topuklu bir çizme seçimi doğru bir karar olacaktır. Aksesuar olarak ise uzun zincirli bir kolye ya da küçük taşlı bir yüzük kullanabilirsiniz.
  • Özellikle tesettürlü bayanların tercih edebileceği pileli etekler ile kış kombini yapabilirsiniz. 2015 kış modasında pileli etekler oldukça fazla göze çarpmaktadır. Eteğin üzerine giyeceğiniz uygun bir gömlek ile kombin yapabilirsiniz. Kombine uygun olarak altın renginde kalın bir bileklik tercihinde bulunabilirsiniz. Altına giyeceğiniz ayakkabı ise küçük topuklu bir ayakkabı olmalıdır. Ayakkabıya uygun renkte seçeceğiniz çanta ile kış etek kombininizi tamamlayabilirsiniz.

 Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 358 kez okundu. Tarih: 21 Kasım 2014

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.