2018 Kış Modası Collezione Kazak Modelleri

2018 Kış Modası Collezione Kazak Modelleri
27 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 62 kez okundu.

2018 Kış Modası Collezione Kazak Modelleri

Collezione yıllardır müşterilerine verdiği güvenle bu sezonun da en göze çarpan isimlerinden olmayı başardı. 2018 kış modasına katkı sağladı yerine 2018 kış modasını yönlendirdi demek daha mantıklı olacaktır. Çünkü Collezione kendine has tarzı ve markalaşmış ismiyle çıkardığı her ürünü hit yapmakta ustadır. Bu sezona da en çok sınırları zorlayan, şıklık çıtasını yükselten kazakları damga vurmaktadır.

Collezione Kazak Modelleri ve Kombin Önerileri

  • Asimetrik kesim kazaklar bu sezon Collezion’un kazak koleksiyonunda oldukça fazla yere sahiptir. Bu kazaklar genelde spor tarza çok daha uygun kazaklardır. Genelde bir kot pantolon üzerine ya da tayt kombini ile giyilebilecek olan kazaklar özel tasarımı ile anında dikkat çekmenizi sağlıyor.
  • Kısa kesim ya da halk arasında göbek dekolteli olarak bilinen kazak modelleri bu sezonda karşınıza çıkacaktır. Bu kazakların en güzel yanı yüksek bel pantolonlara gösterdiği uyumdur. Bir yüksek bel pantolonu bu tarz kısa kazaklardan bir başkası daha o kadar kusursuz taşıyamaz. Üstelik bu şekilde gerçekleşen bir kombine de topuklu ayakkabılar çok uyum sağlayacaktır.
  • Kocaman delikli transparan özelliğe sahip kazaklar çok uzun yıllardır var olan modellerdir. Önemli olan bu kazakların kombinidir. Bu kazaklar özenle seçilmiş bir iç çamaşırı ile kullanıldığında size sağlayacağı şıklık tarif edilemez olacaktır. Öte yandan kışın verdiği soğuk düşünüldüğünde bu tarz kazakların altına boğazlı badilerin giyilebileceği ihtimali de unutulmamalıdır. Her ne şekilde kullanılırsa kullanılsın bu kazaklar klasik tarz için üretilmiştir. Bu yüzden ayakkabılarda klasik tarz göze çarpmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git