2018 Kış Modası Collezione Tesettür Kıyafetleri

2018 Kış Modası Collezione Tesettür Kıyafetleri
21 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 26 kez okundu.

2018 Kış Modası Collezione Tesettür Kıyafetleri

Tesettürlü bayanlar için Collezione koleksiyonunda oldukça uygun modeller vardır. Şık olmak isteyen ve modayı yakından takip eden tesettürlü bayanlar artık birçok alternatif karşısında seçim yapmakta oldukça zorlanmaktadır. Her bayanın kendine has bir tarzı vardır. Bu yüzden 2018 kış modasında tesettürlü bayanlar tarzlarını rahatlıkla yansıtabileceklerdir.

2018 Kış Modası Collezione Tesettür Kıyafetleri Nasıl Kombinlenmelidir?

  • Tesettürlü bayanlar için etek kullanımı neredeyse vazgeçilmezdir. Kış ayalarında yine tesettürlü bayanlar çok şık kombinler yapmaktadırlar. Collzione etek modellerinden uzun kalem etekleri tercih ederek bir kış kombini yapabilirsiniz. Üzerine giyeceğiniz kısa bir mont ile kombininizi şıklandırabilirsiniz. Altına giyeceğiniz yüksek topuklu ayakkabılar ve ayakkabılara uygun olarak seçeceğiniz uzun zincirli bir çanta ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Aksesuar kullanmak isterseniz de uzun zincirli bir kolye kullanarak kombininizi tamamlayabilirsiniz.
  • Tesettürlü bayanlar sonbahar ve kış ayalarında trençkot ile yaptıkları kombinler de çok hoş bir görünüm sağlamaktadırlar. Geniş paçalı bir kot pantolon üzerine giyecekleri ekose desenli bir trençkot ile kombin yapabilirsiniz. Trençkotun üzerine sade renkli bir şal yapmayı tercih ederseniz hem daha rahat hem de daha güzel görünebilirsiniz. Ayakkabı tercihi ise kısa topuklu bir bot kullanabilirsiniz. Büyük ve renkli bir çanta kullanımı ise oldukça doğru bir tercih olacaktır. Kalın ve altın renginde bir bileklik tercihinde bulunarak kombininizi tamamlayabilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git